NAUJIENOS

Darbo rūbai plačiam pasirinkimui

Kategorija:

Miestas:

Reikalingi nauji, kokybiški ir šiuolaikiški darbo rūbai dar patogesniam darbui? Įsigykite profesionalių gamintojų siūlomų drabužių geromis kainomis! Darbui sukurti rūbai yra itin patogūs, tinkami dėvėti ne tik darbo metu, bet ir laisvalaikiu. Esant poreikiui, galėsite įsigyti ir specialios amatininkams tinkamos aprangos, kuri yra pritaikyta skirtingiems amatams. 

Sužinokite daugiau apie darbo rūbų pasirinkimą bei atraskite aukštą kokybę ir patikimumą užtikrinančius tiekėjus!

 Pasirinkite norimą darbo aprangą

Darbo kelnės, švarkai, kombinezonai, megztiniai, striukės, liemenės, speciali apranga sodininkams, bitininkams, miškininkams, žvejams bei kitų amatų atstovams – atrasite tai ir dar daug daugiau patikimose darbo aprangą tiekiančiose įmonėse. 

Be darbo rūbų klientai dar taip pat kviečiami įsigyti itin patvarios darbo avalynės, pagamintos iš kokybiškų medžiagų. Pasirinkimui dar atkeliauja įvairūs aprangos priedai: diržai, stilingos diržų sagtys, įvairi skirtingų profesijų atstovų atributika, įrankių krepšeliai bei dėklai ir kt.

Tiekiami ne tik darbo drabužiai, bet ir laisvalaikiui tinkama apranga. Sau tinkamą pasirinkimą ras tiek vyrai, tiek moterys ir vaikai – galimi skirtingo dydžio drabužiai ir avalynė, atitinkanti įvairius poreikius. Nepraleiskite progos įsigyti darbo drabužių gera kaina, pasinaudoti siūlomomis galimybėmis gauti prekes su nuolaida!

Įvairių dydžių bei rūšių darbo rūbai – gausus asortimentas skirtingiems poreikiams! Įsigykite kokybiškų darbams bei laisvalaikiui tinkamų drabužių, kurie bus tinkami dėvėti dar ilgą laiką.

Aistė Bielinė


Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama