NAUJIENOS

Darbėnuose atidarytas amatų centras-muziejus

Kategorija:

Miestas:
„Daugiau kaip 500 austų juostų, daugiau kaip  500 tautinių rankšluosčių, daugiau kaip 300 lovatiesių, apie 900 antpirščių, šimtai įvairiausių kitų įdomybių, erdvės edukacijoms, patalynės iš natūralių medžiagų siuvykla, parduotuvė ir kavinukė – visa tai Daivos ir Arūno Dudėnų namuose Darbėnuose įrengtame naujame amatų centre-muziejuje“, – apie lapkričio 15 dieną Kretingos rajone atidarytą centrą-muziejų savo Facebook paskyroje rašo rajono meras Antanas  Kalnius.
 
Daivos ir Arūno Dudėnų sukauptos juostų bei tautinių rankšluosčių kolekcijos jau yra įrašytos į Lietuvos rekordų knygą. Tad jų užsidegimas per gana trumpą laiką Darbėnuose įrengti dar ir amatų centrą-muziejų, kartu sukuriant miestelyje naujas darbo vietas, užkrečiantis.

„Visada sakiau ir sakysiu, kad gerų idėjų turintiems žmonėms pirmiausia privalu netrukdyti. O jei dar gali padėti – išvis šaunu. Tad esu itin dėkingas ir savivaldybės administracijos darbuotojams, kurie nuoširdžiai padėjo darbėniškiams susiorientuoti įvairiausių fondų skelbiamuose finansavimo konkursuose ir gauti lėšų naujo traukos centro Darbėnuose įkūrimui“, – rašo meras.
 MK inf.
Nuotr. iš A. Kalniaus Facebook paskyros
 
 

Reklama