Dar viena teritorija pritaikoma biržiečių ir atvykstančių turistų poreikiams
  NAUJIENOS

Dar viena teritorija pritaikoma biržiečių ir atvykstančių turistų poreikiams

Kategorija:

Miestas:
Šiandien Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas apžiūrėjo, kaip įgyvendinamas projektas „Kirkilų karstinių ežerėlių teritorijos sutvarkymas ir pritaikymas gyventojų poreikiams“.

„Galime pasidžiaugti, kad dar viena Biržų miesto teritorija tampa patrauklesnė tiek vietos bendruomenei, tiek čia atvykstantiems turistams. Pastebime, kad tarp gyventojų populiarėja aktyvus poilsis, tad tikime, kad ir ši vieta bus gausiai lankoma ir džiugins ne vieno biržiečio akį“, – sakė Biržų rajono savivaldybės meras V. Jareckas.
Šioje teritorijoje bus įrengta viešųjų erdvių paslaugų stotelė (tiekėjas UAB ,,Bipa“), taip pat  įrengiamos žaidimų aikštelės (kibių siena, žaidimų aikštelė, sūpynės, 4 suoleliai, 2 šiukšliadėžės), pažintinės aikštelės (garsų gaudyklė, dvi rievių skaičiavimo vietos), poilsio zonos (du suoliukai-valtys, lieptas-terasa, tūrinis elementas).
Projektas dalinai finansuojamas pagal Biržų rajono vietos veiklos grupės (toliau – VVG) vietos plėtros strategijos „Biržų rajono kaimo vietovių plėtros strategija 2015–2023 m.“ priemonės „Kaimo infrastruktūros atnaujinimas“ veiklos sritį „Parama investicijoms į išskirtinių gamtos ir kultūros paveldo objektų sutvarkymą bei pritaikymą gyventojų poreikiams“.

Rangos darbus atlieka UAB „Vigada“. Projekto vertė 36 330,15 Eur, iš jų ES lėšos – 28 714,53 Eur ir Savivaldybės biudžeto lėšos – 7 615,62 Eur. Projektas turi būti baigtas iki šių metų pabaigos.
 
Biržų rajono savivaldybės informacija
 

Ruduo pilyje

Ruduo pilyje

Iš pirmo žvilgsnio pilis atrodo ta pati, nepasikeitusi. Kaip ir prieš mėnesį, žaliuoja ąžuolai, geltonų lapų beveik nėra, bet nukritusiomis gilėmis nuklotos trinkelės įrodo, kad ruduo atėjo. Anksčiau nepastebimos,...

Reklama