NAUJIENOS

Dairotės kūno kojinės? Išvenkite šių klaidų

Kategorija:

Miestas:
Kūno kojinė – tai žavingas apdaras, savyje sujungiantis dailių pėdkelnių ir patogaus bodžio pranašumus. Vis dėlto dar daug moterų nedrįsta šitaip pasipuošti miegamajame. Atsakymas, kodėl, ko gero, glūdi retkarčiais pasitaikančiose pasirinkimo ir vilkėjimo klaidose. Kokios jos ir kaip jų išvengti?

Klaida Nr. 1: prastos kokybės drabužio pasirinkimas 

Visiškai suprantama, kad kažką mėginant pirmą kartą nesinori išlaidauti. Vis dėlto skubėjimas ir neapdairus taupymas – prasti sėkmingo pasirinkimo kompanionai. Visų pirma, jei jau ieškote tobulos kūno kojinės internetu, rinkitės patikimą el. parduotuvę. Įsitikinkite jos legalumu, asortimento platumu. Žinomi gamintojai – gana patikimas garantas norinčioms įsigyti ir patogią, ir ilgaamžę, ir lengvai prižiūrimą kūno kojinę.
 
Taip pat verta atkreipti dėmesį į audinį. Atidžiai perskaitykite prekės aprašymą ir įsitikinkite, kad šis gundantis drabužėlis pasiūtas iš lengvos, elastingos, tamprios medžiagos. Kitaip tiesiog vargsite mėgindamos juo pasipuošti. 

Klaida Nr. 2: netinkamas dydis ir modelis

Gali pasirodyti, kad jei jau kūno kojinė pasiūta iš tamprios medžiagos, ji tiks bet kurio kūno sudėjimo damai. Deja, netinkamai pasirinkusi galite nusivilti drabužiu: arba jį bus pernelyg sunku apsivilkti, kojinė verš, kels diskomfortą, arba atvirkščiai, ji neatliks savo darbo ir nepriglus prie kūno tarsi antra oda. Tad visuomet įsitikinkite, kad susidomėjote reikiamo dydžio drabužėliu.
 
Panašiai kartais suklystama dėl modelio. Juk jų tiek daug! Kūno kojinės gali būti su arba be rankovių, su atvira ar uždara intymiąja zona, perregimos ir viliojančios nėriniais. Tačiau rinktis paprasta – tereikia apsispręsti, kurias figūros vietas norite labiausiai akcentuoti. 

Klaida Nr. 3: nežinojimas, kur ir kaip vilkėti 

Jei ruošiatės išmėginti kūno kojinės magiją pirmą kartą, natūralu, kad galite pasimesti. O jei ji bus pernelyg atvira? O jei bus nejauku? Viskas išsprendžiama lengvai. Juk rinktis galite ir uždaresnį, ir atviresnį modelį. Be to, kūno kojinė gali efektingai atrodyti derinama su kitu apatiniu trikotažu ir aksesuarais: kelnaitėmis ir liemenėle, spenelių dangteliais. Jei drovitės, galite ant viršaus užsimesti seksualų atlasinį chalatą. Nepamirškite kitų detalių: lengvo ar ryškesnio makiažo, aukštakulnių. 

Klaida Nr. 4: netinkamas apsirengimo būdas 

Kartais šis drabužėlis pavirsta tikru iššūkiu – kai jis toks vientisas ir siauras, kaip jį apsivilkti? Tačiau nėra ko jaudintis. Tereikia prisiminti, kad tai iš dalies vis tiek yra kojinė. Taigi, norėdamos ją užsivilkti, elkitės taip pat, kaip su kojinėmis ar pėdkelnėmis: atsargiai suvyniokite drabužį iki pat pirštų dalies ir pamažu kiškite vieną, tada – kitą koją. Galite tai daryti atsisėdusios. Pusiaukelėje, ties liemeniu lauks antrasis etapas – rankos. Būkite atsargios ir nesugadinkite plono audinio aštriais nagais ar papuošalais.
 
Kūno kojinių išvaizda tikrai intriguoja, tad jos vertos pabandymo. Dauguma moterų, įveikusių šį pirmąjį nejaukumą, taip jomis susižavi, kad kūno kojinės sudaro seksualaus garderobo pagrindą. Viskas, ko reikia – tik pasirinkti patikimą prekybos vietą, apgalvoti modelį, dydį ir paskirti kelias minutes apsivilkimui. O tada – metas pademonstruoti aistringą įvaizdį partneriui!

Aistė Bielinė

Reklama