NAUJIENOS

Dabar mokytis užsienio kalbų tapo dar paprasčiau

Kategorija:

Miestas:
Mūsų kasdienis gyvenimas per pastarąjį pusmetį labai pasikeitė – didžioji dalis veiklos persikėlė į virtualią erdvę. Atsiranda vis daugiau mokyklų, kurios užsienio kalbų mokymus organizuoja nuotoliniu būdu. Anglų kalbos kursai internetu gali tapti puikiu sprendimu norintiems laiką išnaudoti produktyviai, pagilinti savo kalbos žinias ir įgyti profesinį pranašumą. 

Pasikeitusi kalbų mokyklų veiklos specifika 

Pasaulyje siaučiant pandemijai, keičiančiai tiek profesinius, tiek asmeninius gyvenimus, paliestos buvo dauguma sričių. Didžioji dalis kasdienių užsiėmimų, kurie įprastai reikalaudavo gyvo bendravimo, persikėlė į virtualią erdvę, tad daugelis turėjo staiga „persijungti“ į nuotolinio darbo režimą.
 
Pradžioje kėlę sumaištį, dabar šie pokyčiai priimami vis pozityviau. Žmonės, besimokantys užsienio kalbų, suprato, kad mokytis nuotoliniu būdu taip pat naudinga: nebereikia gaišti laiko kelyje, sutaupoma laiko, kurį galima skirti papildomam tobulėjimui ir švietimui.
 
Mokantis nuotoliu dažnai išlieka tas pat mokymosi principas, kaip ir dirbant gyvų susitikimų metu, todėl tai džiugina ne tik profesionalus, dėstančius kalbas, bet ir pačius kursų dalyvius. Jų metu lavinami kalbos įgūdžiai: skaitymas, klausymas, rašymas, kalbėjimas. Taip pat, kaip įprastai, plečiamas žodynas. Be to, neretai besimokydami šiuo būdu dalyviai drąsiau reiškia savo mintis ir gali lengviau tobulėti. 

Įgyjamas profesinis pranašumas

Kalbų mokymasis padeda augti ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir profesinėje srityje. Mokant daugiau kalbų atsiveria platesnės tarptautinės rinkos, kuriose galima augti, ieškoti naujų klientų, verslo partnerių. Todėl darbdaviai labiau vertina darbuotojus, kurie gali efektyviai komunikuoti ir užsienio kalbomis, ne tik savo gimtąja. Neretai užtenka ir kalbos pagrindų tam, kad darbuotojas išsiskirtų iš minios ir būtų naudingesnis verslui.
 
Vykstant intensyviam rinkos globalėjimui, šis aspektas labai svarbus. Darbuotojai, turintys tvirtus užsienio kalbų pagrindus, padės ir prisidės prie įmonės plėtros, o tinkamas augimas juk svarbus kiekvienai įmonei. Kadangi anglų kalba yra viena populiariausių ir ja kalba beveik daugiausiai žmonių visame pasaulyje, tvirtos šios kalbos žinios yra neįkainojamos. Tad anglų kalbos kursai internetu – ir paprastas, ir labai naudingas pasirinkimas.
 

Išlaikomas saugumas 

Pandemijos akivaizdoje  saugumas ir sveikata išlieka aukščiausiu prioritetu. Mokantis kalbų nuotoliniu būdu tai užtikrinti ypač paprasta. Dirbant nereikia keliauti į viešas erdves, turėti kontaktų su kitais asmenimis, todėl besisaugantiems šis sprendimas, kaip išnaudoti laiką produktyviai ir tobulinti užsienio kalbų žinias, tinkamiausias. 

Įmonės metodo universalumą vertina palankiai

 Verslo pasaulyje labai svarbus lankstumas. Todėl dauguma įmonių, kurių darbuotojai yra išbandę šį mokymosi metodą, yra patenkintos rezultatais ir skatina tokį darbuotojų tobulėjimą. Be to, taikant jį galima mokytis kombinuotai. Tai reiškia, kad dalis paskaitų gali vykti darbuotojams patogiu metu, nuotoliniu būdu, o kita dalis vyksta čia pat – įmonės biure. Tai ypač patogu, nes prie tokių mokymų laisvai gali prisijungti visi darbuotojai, tiek įprastai dirbantys biure, tiek namuose ar net išvykę į komandiruotes.

Teigiamam vertinimui turi įtakos ir šio mokymosi būdo paprastumas. Norint prisijungti prie mokymo kurso ar naudojamos medžiagos, užtenka keleto dalykų, kurie šiais laikais randami visur: stabiliai veikiantis interneto ryšys, išmanusis įrenginys ir ausinės su mikrofonu.
 
Anglų kalbos kursai internetu pagilins jau turimas žinias ir padės tobulėti įmonių komandoms, taip leisdamos verslui plėstis ir augti tarptautinėse rinkose. Taip pat tokie kursai pagreitins asmeninį tobulėjimą, kuriuo bus galima džiaugtis visą gyvenimą.
 
Aistė Bielinė 
 

Reklama