NAUJIENOS

Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio koncertas – ir Telšiuose, ir Šiauliuose

Kategorija:

Miestas:
Liepos 10 ir 11 dienomis Šiaulių ir Telšių publikos turėjo išskirtinę galimybę – išgirsti talentingą duetą – pasaulinio garso žvaigždę tenorą Marcel Beekman (Olandija) ir pianistą Justą Šerveniką. Jausmingas kamerinės muzikos koncertas yra šešioliktą kartą vykstančio tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio programos dalis. Festivalio išvykstamasis koncertas buvo surengtas pirmą kartą.
 
Bendradarbiaujant su Žemaičių muziejumi „Alka“ šiemet buvo nuspręsta išplėsti festivalio geografiją ir suregti vieną koncertą ne tik Chaimo Frenkelio viloje Šiauliuose. Sprendimas pasiteisino – paklausyti dueto Telšiuose susirinko pilna salė klasikos gerbėjų. Kitą dieną šį pasirodymą išvydo ir šiauliečiai.
Festivalio koordinatorė, „Aušros“ muziejaus Ryšių su visuomene skyriaus vedėja Romena Čepauskienė prieš koncertą džiaugėsi, kad pasirodymas vyksta jos gimtajame mieste – Telšiuose. „Man, kaip festivalio koordinatorei, didelė garbė, kad į Lietuvą pavyko pakviesti šį žinomą tenorą iš Olandijos. Atlikėjo pasirodymai Telšiuose bei Šiauliuose yra įrašyti šalia jo vasaros gastrolių žymiausiose Vokietijos, Austrijos, Izraelio arenose.“
Šiųmetėje Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio programoje išskirtinai daug renginių – net 11, kurie liepos ir rugpjūčio mėnesiais vyks kiekvieną savaitę. Artimiausias renginys – liepos 18 d., ketvirtadienį, 18 val. Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai). Susirinkusiems pasirodys džiazo muzikos ansamblis „Klezjazz“ (Vokietija). Visa festivalio programa skelbiama www.ausrosmuziejus.lt, bilietus platina „Ticket Market“.
 Organizatorius – Šiaulių „Aušros“ muziejus. Pagrindiniai rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Šiaulių miesto savivaldybė. Rėmėjai: UAB „Sabalin“, AB spaustuvė „Titnagas“, UAB „Televizijos ir ryšio sistemos“. Pagrindiniai informaciniai rėmėjai: LRT.lt, žiniasklaidos grupė „Etaplius“. Informaciniai rėmėjai: „Šiaulių kraštas“, Šiaulių apskrities televizija, radijas RS2. Draugai: gėlių ir dovanų salonas „Dabija“, Žemaičių muziejus „Alka“.
 
Informaciją teikia Šiaulių „Aušros“ muziejaus
Ryšių su visuomene skyriaus vedėjos pavaduotoja Jolita Kirkilaitė
 

Reklama