NAUJIENOS

Čempionų lygos vakaras: nuostabūs mūšiai ir grupių situacija

Kategorija:

Miestas:
Čempionų lygos kovos sugrįžta į žydruosius ekranus po rinktinių pertraukos ir jos sugrįžta su nuostabiais mūšiais jau iškart.

Jau šiandien futbolo gerbėjai išvys septynis nuostabius mačus, iš kurių bus sunku išsirinkti vieną ar du, kuriuos bus galima stebėti.
Šiandien futbolo lažybos:
·        Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) – Miucnheno „Bayern“ (Vokietija) (19 val. 45 min.)
·        „Villareal“ (Ispanija) – „Manchester United“ (Anglija) (19 val. 45 min.)
·        Londono „Chelsea“ (Anglija) – Turino „Juventus“ (Italija) (22 val. 00 min.)
·        „FC Barcelona“ (Ispanija) – Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) (22 val. 00 min.)
·        „Sevilla“ (Ispanija) – „Wolfsburg“ (Vokietija) (22 val. 00 min.)
·        Berno „Young Boys“ (Šveicarija) – „Atalanta Bergamo“ (Italija) (22 val. 00 min.)
·        „Malmo FF“ (Švedija) – Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) (22 val. 00 min.)

Jau šį vakarą žiūrovai išvys septynis skirtingus mačus: net trys iš jų vyks Ispanijoje ir po vieną Švedijoje, Šveicarijoje, Anglijoje bei Ukrainoje. Šiandien taip pat kovos dar ir du klubai iš Vokietijos, dvi ekipos iš Italijos, po vieną iš Portugalijos bei Rusijos ir taip pat dar viena Anglijos ekipa kovos išvykoje.

Net aštuonių skirtingų valstybių klubai šį vakarą mėgins išsiaiškinti, kurie gi yra verti žengti į atkrintamųjų varžybų etapą.
Pirmojo mačo ekipos „Dinamo“ bei „Bayern“ yra skirtingose situacijose. „Bayern“ per keturis mačus iškovojo jau keturias pergales ir yra užsitikrinusi vietą kitame etape, o bent lygiosios šį vakarą užtikrintų ir pirmąją vietą grupėje. Tuo tarpu „Dinamo“ per keturis turus turi vos vieną tašką ir turi mažai šansų pakilti iš paskutinės E grupės vietos.
„Villarreal“ ir „Man United“ mačas turi visai kitokią svarbą. Abi ekipos dalinasi pirmas dvi vietas su 7 taškais po 4 turų. Pergalė bet kuriam klubui beveik garantuotų vietą kitame etape. Pralaimėjus šiame mače, galima nukristi ir į trečiąją vietą.

„Chelsea“ ir „Juventus“ mačas, panašu, bus pats įdomiausias iš šio vakaro. „Juventus“ po keturių turų turi 12 taškų, kai „Chelsea“ – 9. Jau beveik yra aišku, jog šios ekipos ir užims pirmąsias dvi vietas, tačiau išlieka neaišku, kuri užims pirmąją vietą grupėje.

„Barcelona“ ir „Benfica“ mačas gali būti lemiamas pastarajam klubui. „Barca“ po keturių turų turi 6 taškus ir žengia antroje vietoje, kai „Benfica“ – su 4 taškais yra trečioje vietoje. Pralaimėjus, „Benfica“ nebeturėtų šansų pakilti į antrąją vietą, tačiau pergalės atveju – išstumtų „Barca“ į trečiąją vietą, kurią užėmus būtų krentama į Europos lygą. Tiesa, po šio turo dar komandos turės po vienas rungtynes.

„Sevilla“ ir „Wolfsburg“ ekipos šiuo metu užima paskutines vietas G grupėje, tačiau dar turi visus šansus. „Sevilla“ turi 3 taškus, kai „Wolfsburg“ – 5. Pastaroji pergalės atveju galėtų pakilti net ir į pirmąją vietą, o Sevilla“ pergalės atveju gali kilti į antrąją vietą. Po šio mačo G grupė taps šiek tiek aiškesnė, tačiau dar bus daug neatsakytų klausimų.
„Young Boys“ ir „Atalanta“ rikiuojasi atitinkamai ketvirtoje ir trečioje vietose F Grupėje. Kol kas dar abi ekipos gali kovoti dėl aukščiausių vietų, tačiau tai dar priklausys ir nuo rezultato kitame stadione.

Ir paskutinis mačas tarp „FF Malmo ir „Zenit“ lemia tik tiek, jog bus siekiama išsiaiškinti kuri ekipa iškris į Europos lygą, kadangi „Malmo“ vis dar nėra iškovojusi nė vieno taško, o „Zenit“ – vos 3. 
 
Aistė bielinė

Oda ir jos dariniai

Oda ir jos dariniai

Nėra nė vieno žmogaus organo, kuris būtų toks reiklus sau kaip oda, nėra nei vieno, kuris taip išduotų sėkmes ir nesėkmes kaip oda, nėra nei vieno, kuris taip ilgai išlaikytų „pagiežą“ ir išlietų pačiu netinkamu...


Reklama