NAUJIENOS

Botulino injekcijos, ką reikia žinoti?

Kategorija:

Miestas:

Botulino injekcijos tinka įvairaus amžiaus suaugusiesiems vyrams ir moterims, norintiems išlyginti raukšles, kurios atsirado dėl senėjimo, taip pat, atpalaiduoti nevalingai susitraukusius veido raumenis ir užkirsti kelią tolesniam veido raukšlių vystymuisi ir nuolatiniam atsiradimui.

Botulino toksino injekcija yra labai greita ir beveik neskausminga procedūra, trunkanti apie 20–30 minučių, o prieš procedūrą odos vieta, kurioje su plona adata bus suleidžiamas botulino toksinas, tepama specialiu anestezijos tepalu. Po kelių minučių, specialisto nustatyta Jums preparato dozė suleidžiama į norimą kaktos, akių, nosies, lūpų ar smakro sritį.

Veido raukšlių susidarymą lemia odos elastinės savybės ir ilgalaikė aktyvi veido raumenų veikla, kai šypsomės, liūdime, pykstame ir kitos veido mimikos. Kai veido raukšlės tampa akivaizdžios, jas galima pakoreguoti suleidus botulino toksino. Pradinį efektą pastebėsite per kelias dienas, tačiau rezultatas bus ryškesnis po 3 savaičių. Botulino  injekcijos poveikis trunka 3-6 mėnesius, atsižvelgiant į jūsų individualias organizmo savybes ir preparato dozės kiekį. Kai kuriais atvejais poveikis gali išlikti iki 1 metų. 

Botulino toksino dozės yra labai mažos ir jos veikia lokaliai, todėl pavojingų komplikacijų galimybė yra itin maža. Botulino injekcijų šalutinis poveikis dažniausiai būna dėl nekokybiško, nekvalifikuoti atlikimo ir pooperacinio protokolo nesilaikymo. Todėl yra labai svarbu pasirinkti licencijuotas ir patikimas gydymo įstaigas bei specialistus su patirtimi. Dažniausios įprastos komplikacijos yra: odos paraudimas ir mažos hematomos (mėlynės), kurios paprastai išnyksta per kelias dienas.

Prie šios procedūros galima atlikti veido formos korekciją, kuri atliekama riebalų persodinimo pagalba. Riebalų ląstelės, nusiurbtos iš Jūsų pačių kūno, padeda atkurti veido odą, lėtina senėjimo procesą ir natūraliai atjaunina. Po veido riebalų persodinimo pagerėja odos kokybė, todėl veidas atrodo itin gaivus. Riebalus galima suleisti į skruostus, smakrą, paakius ir lūpas. Čia galite daugiau sužinoti apie procedūrą. 

Aistė Bielinė

Dvi dienos Osle

Dvi dienos Osle

Paskutinė mano dviejų dienų kelionė į Norvegijos sostinę Oslą. Iš kiekvienos kelionės parsivežu mėgėjiškų nuotraukų albumą. Akį patraukia nuostabūs svečių šalių vaizdai, kurie peršasi užfiksuojami ir visada kyla noras...


Reklama