NAUJIENOS
Burbiškio dvare karaliauja istorinė mada

Birželio 8 dieną Kaišiadoryse – Paukščių festivalis

Kategorija:

Miestas:
Šeštadienis Kaišiadoryse prasidės ekskursija su ornitologais pas jūrinį erelį bei kitus paukščius, o nuo 14 val. visi yra laukiami trečiajame Paukščių festivalyje. Šventės dalyviams paruošta didžiulė veiklų įvairovė: paukščių paroda „Nuo viščiuko iki stručio“, Šakočių kepimo ant atviros ugnies čempionatas, pramoginės rungtys ir žaidimai „Taiklioji akis“, „Kiaušintonas“, „Paukščių „medžioklė““, „Bėgimas su kiaušiniais“, „Akla višta“, „Kiaušinių ruletė“. Bus siekiama naujo rekordo Kiaušinių metimo čempionate „Pagauk nesudaužytą“. Komandos galės leistis į „Auksinio kiaušinio“ paiešką. Dalyvių laukia piniginiai ir kiti vertingi prizai.
Nuolatinis renginio partneris AB Kaišiadorių paukštynas visiems ruošia skanią staigmeną - renginio metu suplanuota pasiekti naują Lietuvos rekordą. Atvykite tai pamatyti savo akimis!
Renginyje vyks diskusija „Sugrįžę paukščiai“, kurioje dalyvaus žymūs, įdomią patirtį sukaupę  kraštiečiai Aurimas Perednis, Mantas Katinas, Donatas Malinauskas, Jurgita Butkevičienė, Antanas Bernatonis, Evaldas Klimas.
Mažieji gamins paukštelius iš įvairių medžiagų, žiūrės spektaklį „Kvaila žąsis“, linksminsis pripučiamuose žaidimuose, keliaus žaidimo „EIKIRTU” žemėlapiu, galės pabendrauti su įvairiais paukšteliais – nuo geltonsnapio viščiuko iki ilgakojo stručio, o vakare galbūt pakils oro balionu.
Savo veiklą pristatys daugiau nei 20 organizacijų: bus galima išmėginti arboristo darbą kopiant į medžius, brailio raštą, susipažinti su savanorių gelbėtojų, pataisos namų, kraujo donorystės, aklųjų ir silpnaregių, policijos bei kitų sričių veiklomis. Nuo ankstaus ryto šventei ruošiasi ir daugybė prekybininkų, amatininkų. Akis bus galima paganyti net į tris foto parodas.
Vakare – Manto Jankavičiaus, būgnininkės Faustos, Old City Band, Sisters on Wire koncertas. Renginys nemokamas. Laukiame visų atskrendant į Kaišiadoris!

Giedre Streikauskaite
Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras

20-a leciono (pamoka)

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Pinu trispalvę

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Kepenėlės su obuoliais ir paprika

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama