NAUJIENOS

Bendruomenės iniciatyvų konkursas tęsiamas ir šiais metais

Kategorija:

Miestas:
Panevėžio miesto savivaldybė antrus metus iš eilės organizuoja bendruomenės iniciatyvų konkursą, kuriuo siekia paskatinti panevėžiečius aktyviau dalyvauti biudžeto planavime ir kviečia teikti projekto idėjų pasiūlymus miesto viešųjų erdvių infrastruktūros gerinimui ir patrauklumo didinimui.

Maksimali projekto įgyvendinimo vertė iki 20 tūkst. Eur. Projektai bus finansuojami savivaldybės biudžeto lėšomis ir įgyvendinti per metus. Šiais metais kaip ir pernai konkursui skirta 40 tūkst. Eur.

Projektas turi atitikti šiuos reikalavimus: turi būti įgyvendinamas Panevėžio miesto viešojoje erdvėje; negali būti naudojamas komerciniais tikslais; neprieštarauja mieste jau esamų ir vykdomų projektų sprendimams; techniškai įgyvendinamas pasirinktoje vietoje ir estetiškai derantis su aplinka; pritaikytas visiems bendruomenės nariams ir kt.
Projektų idėjų pasiūlymus gali teikti Panevėžio mieste gyvenamąją vietą deklaravę ne jaunesni nei 18 metų gyventojai, surinkę ne mažiau kaip 50 idėjai pritariančių pilnamečių panevėžiečių parašų. Dėl karantino ribojimo pareiškėjams siūlome pasirinkti saugų parašų rinkimo būdą, surenkant parašus paštu arba el. paštu ir siunčiant ant atskirų projekto idėjos pritarimų lapų.

Pernai panevėžiečiai aktyviai dalyvavo organizuotame konkurse – teikė pasiūlymus ir laimėtojais išrinko „Panevėžio miesto neįgaliųjų organizacijų viešos aplinkos sutvarkymas ir pritaikymas socialinei bei kultūrinei veiklai“ ir „Kniaudiškių g. – Žvaigždžių g. žaidimų, sporto ir poilsio viešosios erdvės sutvarkymas“ projektus.

Savivaldybės komisija įvertins gautų pasiūlymų administracinę atitiktį, ar projektiniai pasiūlymai atitinka pagrindinius reikalavimus, ar gali būti iš tiesų įgyvendinami siūlomoje zonoje ir ar pagrįstos išlaidos projekto rezultatams pasiekti.
Toliau – kurios idėjos turi būti realizuojamos – mėnesį balsuodami internetu spręs patys panevėžiečiai.
 
Pasiūlymai iki balandžio 9 d. siunčiami paštu (Laisvės a. 20, LT-35200 Panevėžys). Savo pasiūlymus taip pat galite pateikti prie Savivaldybės centrinio įėjimo įrengtoje pašto dėžutėje, skirtoje gyventojų prašymams, raštams ar kitiems dokumentams pateikti.
 
Išsamesnę informaciją apie konkursą rasite – www.panevezys.lt – Bendruomenės iniciatyvų konkursas. Konsultaciją ir metodinę pagalbą teikia Miesto infrastruktūros skyrius tel. 8 45 501 311.
 
Komunikacijos skyrius
 
 

Reklama