NAUJIENOS
Kaip nuversti valdžią

Banketai Vilniuje: pasitikėkite profesionalais

Kategorija:

Miestas:
Kai turime progą paminėti kokią nors svarbią sukaktį, gimtadienį ar tiesiog suorganizuoti seniai matytų draugų susitikimą, iškyla klausimas – rengti šventę patiems namuose ar patikėti ją organizuoti šios srities specialistams? Šventė namuose išties gali suteikti daug smagių ir jaukių akimirkų. Tačiau ne viena šeimininkė pritars, jog daug streso keliantis planavimas, meniu parinkimas, produktų pirkimas ir vaišių gaminimas neretai sukelia nemažai streso. Tuomet, atėjus iškilmingai akimirkai, norisi tik vieno – pailsėti. Tad kaip viso to išvengti?
Galime Jums pasiūlyti  puikią išeitį. Patikėkite savo šventės organizavimą profesionalams. Šį kartą pakalbėsime konkrečiai tema – banketai Vilniuje. Kaip tinkamai pasirinkti, jog nepriekaištingos šventės prisiminimai šildytų dar ne vienerius metus?
Pirmas žingsnis – pasirinkti restoraną. Pirmiausia apgalvokite savo poreikius ir lūkesčius. Galbūt pageidaujate konkrečios šalies virtuvės, domina vegetariški ar veganiški patiekalai, patiekalų ragautojų auditorijos daugumą sudaro vaikai? Pasidomėkite kokį svečių skaičių gali aptarnauti pasirinktas restoranas, ar šventės vieta bus lengvai svečiams pasiekiama. Kai patys gerai žinosite kokie kriterijai Jums yra prioritetas, tinkamiausio restorano paieška taps gerokai paprastesnė ir greitesnė.
Verta žinoti, jog banketai Vilniuje yra siūlomi ne visų restoranų. Todėl iš anksto tuo pasidomėkite, kad neprarastumėte daug laiko įvairių detalių derinimui, kai galiausiai paaiškės, jog  Jums patraukli įstaiga norimos paslaugos neteikia. Susitarę dėl susitikimo su restorano atstovu, rezervuokite vietą konkrečiai datai. Tuomet būsite užtikrinti, jog šventė praeis sklandžiai.
Vienas pagrindinių kriterijų, užtikrinančių šventę be nemalonių netikėtumų – meniu suderinimas iš anksto. Dažna maitinimo įstaiga pasiūlo sudaryti savo meniu. Tačiau, kaip jau minėjome, galbūt turite savo specifinių poreikių? Tuomet atkreipkite dėmesį ar restoranas turi patirties Jūsų norimų patiekalų gaminime ir  patiekime. Patikėkite,  patirtis tiek maisto gamyboje, tiek kituose švenčių organizavimo niuansuose, gali net pačius paprasčiausius dalykus paversti mažais stebuklais.
Be abejo kokybiškas ir skanus maistas bet kuriai šventei – labai svarbus aspektas. Tačiau nederėtų pamiršti ir kitų dalykų. Rinkdamiesi restoraną banketo organizavimui, pasidomėkite ar pakaks erdvės šokiams, ar gera garso akustika. Galbūt tą dieną sinoptikai numato itin šiltus orus? Tuomet kokybiška kondicionavimo sistema išties pravers. Na ir galiausiai – kaina. Nepraleiskite progos pasiteirauti apie galimas nuolaidas.

Kristė Razmė

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Reklama