NAUJIENOS

Baisiausios kaukės užgimė Senųjų Trakų bibliotekoje

Kategorija:

Miestas:
Užgavėnės – žiemos šventė, kai norime išvaryti žiemą, kad greičiau sulauktume pavasario. Pasisekė, o gal kai kam ir liūdna, kad šiais metais pasidžiaugti žiema turėjome vos keletą dienų ir šie metai be sniego išvarant žiemą atrodo nykiai... Blynai, kaukės, Morės deginimas ir Lašininio bei Kanapinio kova – pagrindiniai simboliai šios gražios šventės. Šią dieną prisiragaujame įvairiausių rūšių blynų, valgome riebiai ir sočiai, nes kitą dieną po Užgavėnių prasideda pasninkas.
 
Su vaikais, kaip visada, nemėgstame atidėti darbų, todėl šventei ruošėmės iš anksto.  Prisiminėme visas tradicijas, pasidalijome skaniausių ragautų blynų receptais ir pažaidę linksmus žaidimus, ėmėmės darbų. Pagaminti kaukę – darbas reikalaujantis daug pastangų, kruopštumo ir kūrybiškumo. Šį kartą kaukes kūrėme iš laikraščių gabaliukų. Juos klijavome sluoksniais, taip formuodami veidą. Sukūrę veido bruožus, apipavidalinome juos plastilinu ir guašu.
 
Vaikų kūrybiškumas – nuostabus bruožas. Jie nebijo rizikuoti, bandyti. Nesiekia tobulytės standartų, bet, svarbiausia, siekia savo tikslų, tai, kas jiems gražu ir malonu širdžiai, džiugina ir mus suaugusius.... Jau gal kvepia pavasariu???
 
Agnieška Uscilienė
Trakų viešosios bibliotekos Senųjų Trakų filialo vyr. bibliotekininkė
 
 
 

Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama