NAUJIENOS

Baigdama renginių ciklą „Ne/užmirštas miestas“ biblioteka kviečia į pažintines paskaitas

Kategorija:

Miestas:
 Lapkričio 20 d. 17 val. Jaunimo  skyriuje (Tilžės g. 9) paskaita „Senasis Klaipėdos miesto komunalinis ūkis“. Lektorius doc. dr. Arūnas Baublys – Vokietijos Federacinės Respublikos garbės konsulas.
 
Lapkričio 23 d. 14 val. Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešojoje bibliotekoje paskaita „Klaipėda. Apie tai, ko nėra vadovėlyje“. Lektorius – istorikas doc. dr. Julius Žukas. Paskaitoje bus aptariamos specifinės Klaipėdos miesto istorinės raidos priežastys; jų įtaka Klaipėdos miesto ir krašto pramonės vystymuisi. Kalbėsime apie atskirų pramonės įmonių atsiradimą bei veiklos bruožus.
 
Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešoji biblioteka, būdama viena iš atminties institucijų ir kultūros puoselėjimo židinių Klaipėdos mieste, jau kelinti metai inicijuoja ir vykdo projektus, orientuotus į visuomenės identiteto puoselėjimą, siejamą su kultūros paveldo pažinimu ir išsaugojimu. Pagrindinis šių projektų tikslas – gerinti kultūros paveldo prieigą bei jį aktualizuoti – ir toliau išlieka vienu iš bibliotekos veiklos prioritetų.
 
Renginiai organizuojami pagal projektą „Ne/užmirštas miestas“, kurio metu visuomenė supažindinama su pramoniniu bei jūriniu Klaipėdos miesto paveldu.
Projektas finansuojamas Kultūros paveldo departamento.
 
Daugiau informacijos
Akvilina Niedvaraitė

KMSVB Jaunimo skyriaus bibliotekininkė
jaunimas@biblioteka.lt


Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka
IT ir projektų valdymo skyriaus vedėja
Jolita Baltrimienė
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Reklama