NAUJIENOS

Automobilių supirkimas 2020-ais metais. Kas laukia supirkėjų?

Kategorija:

Miestas:
Atrodo, kad lietuviai vos tik suprato, kad automobilių supirkimas yra gera paslauga - atsirado labai daug sankcijų, kurios gali trukdyti pasinaudoti šia paslauga, juolab, supirkėjai dažniausiai turi atitikti labai daug sąlygų, kurios kelia klausimą – ar apskritai verta užsiimti šio tipo veikla?
Vienas populiariausių supirkimo punktų yra automobiliukas.lt. Norėdami sužinoti, kas laukia supirkėjų – dalijamės įžvalgomis, kurias atskleidė geriausias kainas šalyje už auto pasiūlyti galintis supirkimo punktas.
Visa istorija dėl automobilių supirkimo prasidėjo, kuomet buvo pradėta garsiai kalbėti apie automobilių krizę Ukrainoje. Apie ką mes? Kalbas, kad po pasikeitusių įstatymų Ukrainoje vietiniai nustojo važiuoti į Lietuvą pirkti transporto priemonių, kurios tautiečiams jau atrodė atgyvenos. Suprantama, kad tai gana stipriai palietė ne tik supirkėjus, tačiau ir visą Lietuvos ekonomiką, kurios nemažą dalį palaikė ir transporto priemonių rinka. Jeigu anksčiau automobilių pardavimas truko vos kelias savaites, tai šiuo metu gali trukti net ir mėnesius. Labiausiai tai kenkia ne fiziniams asmenims, tačiau supirkėjams, kuriems auto pardavimas yra verslas.
Žinoma, papildomai vis garsiau kalbama ir apie transporto priemones, kurios važiuoja dyzelinu. Jos taip pat dažnai nurašomos, vis garsiau kalbama apie papildomus mokesčius, galiausiai patariama tokiu kuru varomų transporto priemonių apskritai nebepirkti, kadangi ne tik papildomi mokesčiai, tačiau ir apribotos naudojimo galimybės turėtų paskatinti rinktis kitas alternatyvas. Suprantama, kad transporto priemonių supirkėjams nelieka nieko kito kaip tik taikytis prie šiuo metu nustatytų tendencijų ir tuo pačiu pirkti tik tokias transporto priemones, kurios bus greitai perperkamos. Dažniausiai reikalingos naujesnio modelio mašinos, taip pat - nesenų metų, tad neveiksnios ir senos gamybos lieka už borto, kurio vienintelis kelias tampa sąvartynu.
Verslas visada yra lankstus ir dažniausiai greitai prisitaiko prie naujovių, tačiau ką daryti žmonėms, kurie šiuo metu savo kieme turi seną automobilį? Pirmiausia norime akcentuoti, kad supirkėjai vis dar supperka tokias transporto priemones, tačiau dažniausiai už jas pasiūloma kiek mažesnė suma nei kad anksčiau. Aukso amžius jau praėjo, tad belieka džiaugtis, kad dar apskritai kažkas tokias auto superka. Kita alternatyva tikrai atiduoti transporto priemonę sąvartynams. Žinoma, nieko neuždirbsite, tačiau bent jau namuose nupus nereikalinga mašina.
Jeigu turite kiek geresnio stovio mašiną arba bent jau tokią, kuri dar važiuoja - visada galima kreiptis į supirkėjus. Jie tokias mašinas dažniausiai perka ne perpardavimui, tačiau paleidžia dalimis. Tokiu atveju galima džiaugtis ne tik uždarbiu, tačiau ir ekologija, kuri antriniam perdirbimui yra labai dėkinga. 
Kur link mes judame? Link kur kas ekonomiškesnio ir tuo pačiu ekologiškesnio gyvenimo, tad jeigu šiuo metu perkate auto - tokiu atveju siūlome neskubėti ir apgalvoti bent kelis žingsnius į priekį.
 
 

Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama