NAUJIENOS

Automobilių pasaulis nustebins kiekvieną

Kategorija:

Miestas:
Automobilių pasaulis – ne tik labai greitas ir privers jus skrieti dideliu greičiu, bet ir labai įdomus, netikėtas ir spalvingas. Netikite? Belieka tik susipažinti su šiais faktais.
 
Kas jau kas, tačiau automobilis tikrai yra vienas iš tų dalykų, kuris gali tarnauti labai ilgą laiko tarpą. Tačiau tai, kad automobilis, ypač tuo atveju, jei yra tinkamai prižiūrimas, gali tarnauti  labai ilgą laiką, tikrai nei kiek nesumažina tikrojo automobilių poreikio. Na, o jis iš tiesų yra labai didelis, kadangi per  metus pagaminama net 60 milijonų automobilių, arba kitaip skaičiuojant, daugiau nei 165 000 per dieną. Tai yra iš tiesų įspūdingi skaičiai.
 
Vidutinis vairuotojas, kuris teisę vairuoti įgyja sulaukęs vos 20-ies; pasižymi statistine gyvenimo trukme ir bent 5 dienas per savaitę naudojasi automobiliu tam, kad nuvyktų į darbą, per visą savo gyvenimą net maždaug 99 dienas praleis... tiesiog stovėdamas kamščiuose. O taip, tai yra iš tiesų įspūdingas  skaičius, tačiau, ko gero, daugelio tikrai tai nedžiugina, kadangi atrodytų, yra kur kas įdomesnių bei smagesnių veiklų. ką būtų galima nuveikti nei stovėti kamščiuose. Belieka tik pridurti, kad ir jūs patys galite dėti pastangas, kad stovėjimas kamščiuose būtų ne tik stovėjimas ir laukimas, kuomet galėsite tęsti kelionę, o taptų dar įdomiau bei prasmingiau leidžiamu laiku. Bene vienas greičiausių bei paprasčiausių būdų tai padaryti, yra audio knygų, paskaitų ar kitų įrašų  klausymas – jų metu sužinosite daug naudingos informacijos, tačiau tuo pat  metu galėsite būti susikoncentravę į vairavimą.
 
Manote, kad taip svajingai ir žavingai atrodantis mėnulis yra labai toli? Nieko panašaus, iš tiesų jis kur kas arčiau nei galėtumėte pamanyti – pavyzdžiui, jei sumanytumėte jį pasiekti važiuodami automobiliu ir važiuotumėte vos 100 km/h, tai jums prireiktų vos mėnesio, kad atsidurtumėte Mėnulyje.
 
Daugelį žmonių nuliūdina automobilio gedimas, kadangi tai dažniausiai reškia, kad kurį laiką teks atsisakyti kelionių, o taip pat reiškia ir tai, kad riekės paploninti pinginę. Tačiau, jei automobilis sugenda, visgi, pernelyg nusiminti nereikėtų, kadangi verta atkreipti dėmesį į labai svarbų faktą: paprastai automobilių sudaro daugiau nei 30 000 detalių. Taigi, atsižvelgiant į tai, kiek kartų per naudojimo laikotarpį genda automobiliai, ir kiek detalių juos sudaro, galima daryti išvadą, kad tie gedimai tikrai nėra tokie jau ir dažni. Na, o, jei visgi jūsų automobilis jau yra tokios būklės, kad jo jau ir remontuoti nebeverta, tai atsiminkite, kad visada yra puikių sprendimų, pavyzdžiui, automobilio supirkimas. Taigi, spauskite čia, jei jus domina įmonė, kuri apie save sako, kad greitai superkame automobilius. Parduokite seną, jūsų lūkesčių nebepateisinantį automobilį, gaukite pinigų ir, žinoma, kurkite švaresnę, saugesnę bei estetiškesnę aplinką.

Aistė Bielinė

Oda ir jos dariniai

Oda ir jos dariniai

Nėra nė vieno žmogaus organo, kuris būtų toks reiklus sau kaip oda, nėra nei vieno, kuris taip išduotų sėkmes ir nesėkmes kaip oda, nėra nei vieno, kuris taip ilgai išlaikytų „pagiežą“ ir išlietų pačiu netinkamu...


Reklama