NAUJIENOS

Auto keltuvų tipai ir rūšys – pagal kiekvieno poreikius

Kategorija:

Miestas:
Tinkamo auto keltuvo pasirinkimas gali užtikrinti, kad darbai servise bus atliekami greitai, kokybiškai ir tuo pačiu lanksčiai. Žinoma, kadangi šiuo metu keltuvų pasirinkimas yra labai platus – verta skirti daugiau dėmesio skirtingiems tipams, kad pavyktų rasti Jums labiausiai tinkamą.
Aptarsime dažniausiai perkamas keltuvų rūšis ir tikimės, kad tai Jums padės rasti labiausiai tinkamą variantą.
  •  Žirkliniai keltuvai
Bene labiausiai vertinamas žirklinis automobilinis keltuvas, kuris labai puikiai pasiteisina tiek verslo, tiek asmeniniams poreikiams patenkinti. Jie taip pat detaliau charakterizuojami pagal savo savybes: nuo aukščio iki išlaikomo svorio, konstrukcijos, galiausiai, funkcionalumo, kadangi kai kurie skirti konkretiems darbams atlikti.
Jie dažniausiai montuojami į grindis, tačiau gali būti montuojami ir ant grindų.
  • Keturių kolonų keltuvai
Kadangi servisuose dažniausiai perkami brangesni, didesni ir galingesni – rekomenduojami keltuvių kolonų keltuvus, kurie sėkmingai išlaiko net ir labai sunkias transporto priemones. Žinoma, dėl masyvumo jiems reikalingas ir didesnis plotas, tad ne visada servisuose jie telpa. Atstumas tarp kolonų dažniausiai siekia apie 3 metrus, tad įvertinkite galimybes.
  • Cilindrinis keltuvas
Cilindrinis automobilinis keltuvas dažniausiai pasiteisina renkantis keltuvus savoms reikmėms, kadangi jie kur kas pigesni, tačiau puikiai atlieka pagrindines keltuvų funkcijas. Papildomas privalumas, kad jis mažai užima vietos, dažniausiai įbetonuojamas į grindis iki 2 metrų gylio.
  • Duobiniai keltuvai
Duobiniai yra tiki serviso pasirinkimas, kadangi jie ne tik dideli bei sunkūs, tačiau taip pat dažniausiai naudojami labai sunkiai technikai kelti, tad paprasčiausiai retas namuose bandys tvarkyti traktorius pats. Kėlimo galia gali siekti net ir 30 tonų.
  • Mobilios kolonos
Dar vienas paprastas, tačiau gana patvarus pasirinkimas yra mobilios kolonos, kurios skirtos sunkiųjų transporto priemonių kėlimui. Bene didžiausias jų privalumas yra tai, kad jos – mobilios, tad tuo metu, kai nėra naudojamos – gali būti transportuojamos iš vienos vietos į kitą.
Taip pat išlaiko labai didelį svorį, yra saugios. Žinoma, tokiu atveju, jeigu pirksite patikimose prekybos vietose tuos gaminius, kurie yra pripažinti, sertifikuoti, su garantijomis.
 
Aistė Bielinė

Pinu trispalvę

Žygis Pagramančio regioniniame parke

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisReklama