NAUJIENOS

Aukštelkuose sportiškai ir trankiai atidarytas krepšinio ir teniso aikštynas

Kategorija:

Miestas:
Kaitrią birželio 7 dienos, šeštadienio, popietę Aukštelkuose prasidėjo sporto sezonas naujuose sporto (krepšinio ir teniso) aikštynuose. Čia duris atvėrė du teniso kortai ir viena  krepšinio aikštelė. Aukštelkų sporto aikštyno atidarymo proga suorganizuoti Radviliškio rajono seniūnijų krepšinio ir įmonės  „Fasma“, vadovaujamos radviliškiečio Sigito Krivicko, globojamas teniso (vyrų ir moterų) turnyras „FASMOS TAURĖ“.

Į teniso turnyrą rinkosi sportininkai iš visos Lietuvos, o krepšinio varžybose varžėsi krepšininkai iš Radviliškio seniūnijų. Kol aikštelėse vyko įtemptos kovos, į sporto šventę susirinkusius aukštelkiškius ir radviliškiečius  skambiu koncertu džiugino Baisogalos kultūros centro liaudies kapela „Žvangulis“ (grojusi liaudies muzikos kūrinius, aranžuotus  jo vadovo Vilimo Malinausko).Šventės dalyvius ir sportininkus naujojo sporto aikštyno atidarymo proga pasveikino Lietuvos Respublikos Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Aukštelkų seniūnė Alma Kubilinskienė ir teniso turnyro „FASMOS TAURĖ“ iniciatorius ir globėjas Sigitas Krivickas.Tiek Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, tiek meras Antanas Čepononis, tiek seniūnė Alma Kubilinskienė neslėpė džiaugsmo, kad naujasis sporto aikštynas tarnaus žmonėms, ypač jaunimui, kuris lygiomis teisėmis su didesniuose miestuose gyvenančiais bendraamžiais galės mokytis  žaisti tenisą, gerins krepšinio įgūdžius. „Tikrai džiaugiuosi tuo, kad Radviliškio rajone, pasinaudojus ES struktūrinių fondų skirtomis lėšomis, prisidėjus savivaldybei, tuoj bus atidaryti dar trys tokie pat aikštynai Šiaulėnuose, Pociūnėliuose ir Grinkiškyje.


Jie jau įrengti, šiuo metu organizuojamos atidarymo šventės. Anksčiau juos atidaryti sutrukdė daugelį reikalų pristabdęs pasaulyje plintantis koronavirusas“, - sakė A. Čepononis.A. Gaidžiūnas pasidžiaugė, kad rajono valdžia skiria daug dėmesio sporto infrastruktūros plėtrai.A. Kubilinskienė priminė, kad šiuo turtu reikia ne tik naudotis, bet ir saugoti. „Puikios dangos ir nauja kokybė visada vilioja, be nepamirškime, kad šis sporto aikštynas yra mūsų pačių, todėl  jį reikia puoselėti, tausoti ir prižiūrėti: nešiukšlinti, pažaidus palikti tvarkingą“, - sakė ji.Radviliškietis verslininkas, įmonės „FASMA“ vadovas Sigitas Krivickas, prisidėjęs prie Aukštelkų sporto aikštyno įrengimo ir jų atidarymo proga suorganizavęs tradicinį, jau ketvirtąjį kartą vykusį Radviliškio teniso klubo reitinginį turnyrą „FASMOS TAURĖ“, pasveikino ir aukštelkiškius, ir radviliškiečius, ir  aplinkinių kaimų gyventojus aikštyno atidarymo proga ir padėkojo Radviliškio rajono savivaldybės vadovams už teniso puoselėjimą ir infrastruktūros šiai sporto šakai kūrimą.


 

Radviliškio teniso klubo nariai merui A. Čepononiui įteikė dovaną - dešimt teniso pamokų su su treneriu. Renginyje audringi plojimai nuskambėjo Arimaičių bendruomenės pirmininkui Algiui Slavinskui, kuriam už Aukštelkų seniūnijos garsinimą 2019 m. sporto pasiekimų srityje  meras A. Čepononis įteikė simbolinę dovaną - atminimo lentelę.

Tikimės, kad perkirpta simbolinė aikštynų atidarymo  juostelė neš sėkmę ne tik juose žaidžiantiems  žmonėms, bet ir juos prižiūrintiems darbuotojams.

Šventės dalyviai ir Aukštelkų gyventojai susipažino su aikštyno teniso vidaus tvarkos taisyklėmis. Jos labai paprastos: Aukštelkų teniso kortų vasaros sezonu (nuo gegužės-spalio mėn.) darbo laikas: I-VII  nuo 9.00-21.00 val. Žaidimo laikas teniso kortuose rezervuojamas ir derinimas iš anksto su teniso kortų administratoriumi. Informaciją apie kortų užimtumą ir rezervaciją galite rasti internetinėje svetainėje www.aukstelkutenisas.blogspot.com/.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija


Braškinis pyragas – tortas

Šviežių bulvių plokštainis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama