NAUJIENOS

Auksinė giria – tai nuostabių patyrimų namai

Kategorija:

Miestas:
Auksinė giria – tai nuostabių patyrimų namai Asvejos regioninio parko pušyne. Namai, kuriuose karaliauja gamta ir tyras oras, ypatingi ir sektini žmonės, visas jusles glostantis subalansuotas maistas, netikėtos ir patogios erdvės mokymams, stovykloms, festivaliams, konferencijoms, blaivioms šventėms ir kvapą gniaužiantiems atradimams.
Namai, kuriuose svetingumas dera su taisyklėmis. Namai, kuriuose jauku ir paprasta. Namai, kuriuose blaivumas yra gyvenimo dalis. Namai, kurie puoselėja pamirštas tradicijas ir kuria sąmoningą tarpusavio ryšį. Namai, kurie primena, kad bet kuris renginys gali būti saugi vieta būti savimi.
Čia susijungia stebuklingi Whatansu patyrimai, gyvenimus keičiančios Masters of Calm patirtys, akis atveriantys ir naujas verslo platformas kuriantys Jūsų renginiai. Ir Jūs. Žinoma Jūs! Nes tai Jūsų erdvė!
Čia galite patirti, kaip gi veikia tos sveikos gyvensenos bei ekologiškos idėjos, apie kurias tiek daug šnekama madingiausiuose vloguose.
Čia ištisus metus Jūsų laukia šilti mediniai namukai – prabanga kuriam laikui spintoje užrakinti daiktiškumą ir pagyventi paprastai (ginkdie ne prastai), išjungti mobilųjį telefoną, pažiūrėti vienas kitam į akis ir paieškoti kitokio ryšio.
Čia virtuvės komanda rūpinasi ne tik jūsų skonio receptoriais, bet ir sveikata - gamina tik aukštos maistinės vertės vegetariškus patiekalus. Nebent rengiate šventę ir saldų stalą norite nukloti tortais, pyragais, šokoladiniais triufeliais ir kitais gardumynais…
Čia Jūsų laukia daugiausiai Lietuvoje unikalių patyriminių veiklų, kurioms diriguoja tik patys geriausi savo srities meistrai.
Čia Jumis ir Jūsų svečiais rūpinasi Žmonės - didžiąją dalį darbų atlieka savanoriai. Tad nenustebkite pamatę virtuvėje besisukantį advokatą ar kvapnią sriubą į lėkštes pilstantį mokyklos direktorių. Čia jie – Žmonės, dovanojantys savo laiką, kad Jums būtų dar jaukiau.
“Auksinės girios” svetingumą, patyrimus, veiklas ir mokymus jau išbandė per 30 000 žmonių, 220 mokyklų, 63 įmonės. Tikimės, kad ir Jūs prisidėsite prie augančios naujos, blaivios, žingeidžios visuomenės. O mūsų renginių namai taps Jūsų renginių namais.
Laukiam Jūsų kaip šventės!
 www.auksinegiria.lt

Reklama