NAUJIENOS

Atverkime širdis gerumui. Kviečiame tapti globėjais

Kategorija:

Miestas:
Nors biologiniai tėvai vaikui turėtų būti artimiausi žmonės, realybė neretai būna kitokia – kai kurie vaikai gyvena patirdami artimųjų smurtą ir nepriežiūrą. Esant tokiai situacijai, vaikai patenka į globos namus ar į globėjų šeimas. Mes esame dėkingi žmonėms, kurie atveria savo namų duris tokiems vaikams, dalija savo meilę, gerumą ir rūpestį.
„Tai yra visas gyvenimo variklis. Tu turi dėl ko gyventi, dėl ko judėti į priekį. Tu dėl jų negali senti, negali sirgti,“ - teigia globėja, į savo šeimą priėmusi keturis be tėvų globos likusius vaikus.

Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro Globos centras savo veiklą vykdo daugiau kaip metus. Šiuo metu Globos centre dirba atestuoti GIMK socialiniai darbuotojai, psichologė, socialinės darbuotojos (atvejo vadybininkės), socialinės darbuotojos (globos koordinatorės). Visi Globos centre dirbantys specialistai siekia, kad jų  teikiamos paslaugos būtų prieinamos visiems, kam jų prireikia.
Šiuo metu RPBSPC Globos centras dalyvauja 3 metus truksiančiame projekte „Vaikų gerovės ir saugumo didinimas, paslaugų šeimai, globėjams (rūpintojams) kokybės didinimas bei prieinamumo plėtra“. Projekto tikslas – įveiklinti RPBSPC Globos centro veiklą ir didinti paslaugų teikimą globojamiems (rūpinamiems), įvaikintiems vaikams, globėjams, įtėviams, šeimynų dalyviams ir bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojams.
RPBSPC socialinės darbuotojos (globos koordinatorės) siekdamos kuo plačiau skleisti informaciją apie globą, globos galimybes ir formuoti teigiamą visuomenės požiūrį į globą ir įvaikinimą, organizuoja susitikimus  įstaigose, seniūnijose, bendruomenėse. Žmonės yra supažindinami su globos ir įvaikinimo galimybėmis, proceso ypatumais, mokymais, savipagalbos užsiėmimais, renginiais.

Socialinės darbuotojos (globos koordinatorės), viešindamos globos ir įvaikinimo galimybes, jau aplankė Kutiškių, Kalnelio Gražionių, Kunigiškių, Šaukoto bendruomenes, dalyvavo šurmuliavusioje smagioje Tarptautinėje vaikų gynimo dienos šventėje. Vaikai ir tėveliai galėjo dalyvauti įvairioje veikloje, suaugusieji savo nuomonę apie globą galėjo išsakyti pateiktoje anketoje. Šventėje buvo naudojami plakatai, stendai, dalijami atšvaitai, balionai,  parengtos skrajutės apie globą ir įvaikinimą.

Visus, kurie galvoja apie tai, kad į savo namus galėtų priimti tėvų globos netekusį vaiką, labai kviečiame atvykti pas mus į Globos centrą, adresu Dariaus ir Girėno g. 27, kur atsakysime į visus rūpimus klausimus. Taip pat informaciją galima gauti paskambinus tel. 8 659 64 578.

RPBSPC Globos centro informacija
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama