NAUJIENOS

Atnaujinęs edukaciją kviečia nacionalinis lankytojų centras

Kategorija:

Miestas:
Saugomų teritorijų nacionalinis lankytojų centras rudenį pasitinka atnaujinęs edukacijas ir pristatantis naujieną – interaktyvią kraštovaizdžio dėžę. Naujas sezonas prasideda jau šį šeštadienį, rugsėjo 9 dieną, renginiu „Šeimadienis“, į kurį kviečiamos atvykti šeimos su vaikais.
„Šeimadienis“ – puiki proga šeimoms linksmai žaidžiant daugiau sužinoti apie Lietuvos saugomas teritorijas, kraštovaizdį ir gamtą. Tai išskirtinė galimybė pirmiesiems išbandyti naują interaktyvią edukaciją „Kraštovaizdžio įvairovė saugomose teritorijose“. Jos metu suteikiama galimybė patiems tapti kūrėjais, supilant kalvas, iškasant ežerus, pakreipiant upes ar kitaip suformuojant kraštovaizdį. Tokiu būdu lankytojai sužinos ir pamatys, kokia kraštovaizdžio įvairovė yra reprezentuojama saugomose teritorijose, kuo jis ypatingas ir kodėl – saugomas. Pažinti kraštovaizdį ir jame vykstančius dėsnius yra ne tik įdomu, bet ir naudinga.
Saugomų teritorijų nacionalinis lankytojų centras – tai žalia jauki erdvė žaismingai ir išradingai pažinti, atrasti, pamatyti, išgirsti, išmokti ar suplanuoti pažintines keliones po Lietuvos teritorijas. Čia ypač laukiami moksleiviai, kuriems parengtos specialios edukacijos, aiškinančios, kodėl reikia saugoti gamtą, ugdančios gamtosauginį mąstymą. Edukacinių programų metu skirtingų klasių moksleiviams tarsi atveriami simboliniai vartai į Lietuvos nacionalinius ir regioninius parkus, draustinius ir rezervatus.
.
Viešųjų ryšių skyrius
 

Reklama