NAUJIENOS

Ateities perspektyvose – bendradarbystės centro „Spiečius“ įkūrimas Kėdainiu

Kategorija:

Miestas:
Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius lankėsi Alytaus miesto savivaldybėje, kur susitiko su šio miesto vadovu Vytautu Grigaravičiumi ir jo pavaduotoju Tautvydu Tamulevičiumi.  Vizito tikslas – aplankyti Lietuvoje prieš beveik porą metų įkurtą pirmąjį bendradarbystės centrą „Spiečius“ ir susipažinti su jo veikla.
Alytaus miesto vadovai mūsų rajono merą supažindino su bendradarbystės centro „Spiečius“ – šiuolaikiškos erdvės jaunoms įmonėms ir dirbantiems individualiai – veikla. Taip pat visi apsilankė šiame centre, kur meras S. Grinkevičius bendravo su jo darbuotojais ir nariais.
„Prieš vizitą Alytaus miesto savivaldybėje, kur gyventojų skaičius panašus į mūsų rajono, lankiausi Šiaulių „Spiečiuje“. Šiame mieste keletas jaunųjų Kėdainių rajono verslininkių dalyvauja verslumo programoje, kurioje patyrę šalies verslininkai dalijasi patirtimi, duoda patarimus, teikia konsultacijas mokesčių ir verslo klausimais. Tai – neįkainojama patirtis, skatinanti augti ir tobulėti, jaunam smulkų verslą pradedančiam žmogui. Tokiu būdu pasiekiami labai geri rezultatai. Tiek Alytaus, tiek Šiaulių „Spiečiai“ man paliko labai gerą įspūdį. Bendravau su jų vadovais ir nariais, todėl manau, kad toks centras turėtų atsirasti ir Kėdainiuose“, – sakė S. Grinkevičius.
Artimiausiu metu meras S. Grinkevičius planuoja susitikti su VšĮ „Versli Lietuva“ vadovais ir darbuotojais, kuruojančiais bendradarbystės centrų projektą, ir aptarti galimybes „Spiečių“ steigti Kėdainiuose. Šią rajono vadovo idėją palaiko jaunieji smulkūs mūsų krašto verslininkai.
Alytaus bendradarbystės centras „Spiečius“ siūlo penkias stacionarias kompiuterizuotas ir keliolika mobilių darbo vietų, modernias pasitarimų ir konferencijų zonas, poilsio erdvę, elektroninių paslaugų paketą – el. parduotuvių platformas, ryšių su klientais valdymo sistemas, konsultancijas bei partnerių paslaugas.
Čia vyksta renginiai, pardavimų skatinimo, rinkodaros bei kiti mokymai, verslo plėtros dirbtuvės, užsiėmimai su „Nacionalinio mentorių tinklo“ ar „Verslo konsultantų tinklo“ nariais, seminarai. 
VšĮ „Versli Lietuva“ projektas bendradarbystės centrų  „Spiečius“ yra skirtas paskatinti ir paremti pirmuosius verslo ar jo plėtros žingsnius tikslinėse grupėse bei regionuose.
Darbas ir paslaugos „Spiečiuje“ bus finansuojamos iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų pagal investicijų veiksmų programą. Pirmenybė teikiama jauniems iki 29 metų žmonėms, verslą pradėti norinčioms moterims, vyresniems nei 50 m. asmenims, neįgaliesiems, emigarntams, šeimos verslui.
Darbas ir paslaugos bendradarbystės centre bus finansuojamos pagal „Verslumas LT“ priemonę 12 mėnesių.
„Spiečius“ – tai aktyvaus verslo erdvė. Jo nariai gali bet kada naudotis nemokamo biuro paslaugomis, organizacine įranga (kompiuteriais, spausdintuvais ir kt.), posėdžių zona ir poilsio erdve.
Išskirtinės paslaugos: skatinama diegti naujausius informacinių ir ryšių technologijų sprendimus,


Kėdainių rajono savivaldybės ir VšĮ „Versli Lietuva“ informacija
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisGyvenimas už raudonųjų linijų

Sausio 20–26 d. energijų horoskopas

Reklama