NAUJIENOS

Asociacija Ahmadija – Vilniaus knygų mugėje 2020

Kategorija:

Miestas:
Asociacija Ahmadija pirmą kartą dalyvavo Vilniaus knygų Mugėje, kuri įvyko vasario 20–23 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. 
 
Labai džiaugiamės, kad daug žmonių lankė mūsų stendą, klausinėjo įvairių dalykų apie Ahmadijos bendruomenę, Islamo tradicijas, veiklą, literatūrą, maldas, tikėjimą ir kitus kasdienio gyvenimo aspektus. Islamo tikėjimo tematikos knygos sukėlė didėlį susidomėjimą. Mūsų manymu, žinojimas padeda daug geriau suprasti vieni kitus. Asociacija Ahmadija pristatė knygas įvairiomis kalbomis: lietuvių, anglų, arabų, rūsų ir vokiečių.
Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos vizito metų trumpai pristatėme asociacijos Ahmadijos veiklą ir linkėjome sėkmės kuriant Lietuvos ateitį.
 
Džiaugiamės ir dėkojame visiems lankytojams bei Vilniaus knygų mugės organizatoriams, kad sukūrė tokią aplinką, kur visi galėjo ateiti siekti žinių, padidinti išsilavinimą, pristatyti naujas knygas, bendrauti ir susipažinti. Tikimės, kad ir ateinančiais metais galėsime dalyvauti Knygų Mugėje ir pratęsime bendradarbiavimą.
 
Ahmed Faraz
Asociacijos Ahmadijos vadovas
 
 

Tėvo dieną švęskime kitaip

Pasiilgusiems pajūrio ir norintiems sulieknėti

Nuostabaus skonio kreminis tortas be kepimo

Varškės spurgos – ,,ežiukai“

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Vaikų vasara muziejuje
Reklama