Asmeninio jubiliejaus proga – dėmesys kino entuziastui Jonui Mikučiui
  NAUJIENOS

Asmeninio jubiliejaus proga – dėmesys kino entuziastui Jonui Mikučiui

Kategorija:

Miestas:
Gražaus 60-ojo jubiliejaus proga pasveikintas Gargždų miesto kino teatro „Minija“ administratorius Jonas Mikutis. Už ilgametį ir nuoširdų, sąžiningą darbą, indėlį plėtojant ir puoselėjant kino meną Gargžduose, edukacijas, kino istorijos muziejaus įkūrimą ir pagarbos kino menui skatinimą bei įkūrimą jam įteikta Klaipėdos rajono mero Broniaus Markausko pasirašyta asmeninė padėka.
„Dėkojame už jūsų iniciatyvas, kino tradicijų puoselėjimą ir saugojimą“, – perduodama padėkos raštą sakė mero pavaduotoja Violeta Riaukienė.
Apsuptas jį mylinčio ir gerbiančio, džiaugsmo ir ilgo gyvenimo linkinčio kolektyvo, J. Mikutis išklausė ir daugiau jam skirtų gražių žodžių.
„Kiekvienas žmogus, gimęs šioje žemėje, ateina su savo misija. Jūs esate be galo laimingas žmogus, nes nuo pat mažumės žinojot, ką veiksit. O jūsų dėka ne tik Gargždų miestas, bet visas rajonas esame žinomi tuo, kad Gargžduose yra rodomas kinas. Visas Gargždų kultūros centro kolektyvas linki jums sveikatos, kūrybingumo, entuziazmo. Niekada neužmirškite, kad jūs mums reikalingas“, – sakė motinystės atostogomis šiuo metu besidžiaugianti Gargždų kultūros centro direktorė Vaida Skuodienė.
Jai antrino ir laikinai direktorės pareigas einanti Asta Vaičiulienė, visos administracijos vardu padėkojusi už meilę kinui, kuria užkrečiamas kiekvienas, apsilankęs „Minijos“ kino teatre įkurtame kino muziejuje.
Primename, kad kovo mėnesį Gargždų miesto bendruomenės iniciatyva Jonas Mikutis tapo „Tauriosios širdies“ nominacijos laureatu. Šis apdovanojimas suteikiamas išskirtiniams miesto gyventojams, tyliai darantiems gerus darbus.
Netoli kino teatro užaugęs gargždiškis nuo vaikystės domėjosi kinu, paauglystėje važinėjo po aplinkinius kaimus rodydamas kino juostas, o perėmęs „Minijos“ valdymą, savo gyvenimą skyrė jo išsaugojimui. Siekdamas pritraukti į kino salę žmonių, tuometinis direktorius savo rankomis gamino skrajutes, vedė edukacinius užsiėmimus vaikams, lankė švietimo, kultūros bei kitas įstaigas skleisdamas žinias apie naujausius filmus ir kino teatro veiklą.
Negailėdamas nei laiko, nei asmeninių resursų, J. Mikutis įkūrė visoje Lietuvoje lygių sau neturintį kino muziejų.


Gintarė Plungienė
Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos
Ryšių su visuomene skyriaus specialistė


 

Ji moko teatrą mylėti

Ji moko teatrą mylėti

Šią vasarą Jolantą galima buvo pamatyti Ignalinos gatvėmis praskriejančią elektriniu paspirtuku. Lekia ji su šypsena lyg geroji raganaitė, vėjyje besiplaikstančiais juodais plaukais ir žibančiomis akimis. Tos akys... Jos...

Reklama