NAUJIENOS

Aš leidžiu Laimei ateiti

Kategorija:

Miestas:

Laimė. Ji supasi eilėraščio posmuose, nuvilnija dainos melodijoje, apie ją svajojame, jos laukiame... Šįkart mintimis apie laimę dalijasi Klaipėdos dramos teatro aktorė Jolanta Puodėnaitė, kalbinama www.manokrastas.lt redaktorės Genovaitės Paulikaitės.

–Jolanta, mes labai  dažnai vienas kitam linkime laimės. Linkime neretai net nesusimąstydami, o kas ta laimė? Taigi kas tau yra laimė?

–Kiek Esybių, tiek ir Laimių ... Mes, žmonės, linkę viską labai supaprastinti ir įsprausti į tam tikrus rėmus, mūsų protams suprantamu apibudinimu, tuo labai apribodami ir sukaustydami save. Aš leidžiu Laimei ateiti į mano gyvenimą įvairiausiais Dieviškais būdais ir kuo įvairiaspalviškesniais Dieviškais pavidalais. Ji su manim visada ir visur. Mano Laimė – tai yra mano gyvenimas ...Visas...

–Gyvename materialiame pasaulyje ir daug ką įpratome materialiais matais matuoti, tai kuo matuojama laimė: pinigų kiekiu, namais, mašinomis, draugais ar vis tik kažkuo kitu?

–Buvo laikas, kai ir aš ieškojau laimės tame, ką galima pačiupinėti, ir ačiū mano žingeidžiai Esybei, kad nukreipė mane teisingu keliu. Manau, kad vis daugiau žmonių įsitikina, kad Laimės nesuskaičiuosi ir po pagalve nepasidėsi. Aš manu, kad Laimė daugiau yra mūsų būsena, buvimas, tai – kaip ir kuo mes gyvename, tai – kas sudaro mūsų kasdieninę savijautą, į kurią, manau, įeina visas mūsų gyvenimas: tiek darbas, tiek visuomeninė veikla, tiek asmeninis gyvenimas. Man Laimė – tai kas dieną ir kas minutę būti Džiaugesyje. Tai Vienas iš mano tikslų, gyventi su džiaugsmu ir dalintis tuo su kitais.

–Ar galime pasidalinti laime?

–,O kad Laime įmanoma dalintis, aš tikiu šimtu procentų. Man pačiai teko ne kartą bendrauti su žmonėmis, po kurių jausdavausi rami, ryžtinga, prisipildžiusi gėrio ir pakėlusi sparnus dideliems darbams... Šis jausmas – tai ne kas kita, o dalinimasis Laime, jos energijomis. Ir dar aš tikiu, kad Laimė – tai tikra Būtybė, su kuria galima taip pat pabendrauti ir daug ką sužinoti apie savo santykį su ja, jos požiūrį į tave, jos kokybę ir kiekybę tavo gyvenime.

–Ko palinkėtumei sau, savo artimiausiems žmonėms, draugams įžengus į dar vienerius metus?

–Linkiu nemeluoti, ypač sau.... Kuo daugiau tiesos sugebėsim įžvelgt savyje, nesvarbu, kokios ji kokybės, kuo sąžiningesni būsime su savimi, tuo bus lengviau mums priimti ir pamilti save... O po šio žingsnio jau mums atsiveria Visatos lobynai !!! Tad linkiu visiems įžengti į savo didžiulę Esybę, pažinti ją ir naudotis visais mums jau šiame gyvenime duotais stebuklais !


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija VingrienėReklama