NAUJIENOS

Artimiausias pirkinys – juostinės pjovimo staklės? Štai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį

Kategorija:

Miestas:
Kiekvienas pirkinys turi būti planuojamas bei pasirenkamas ypač atsakingai, tik tokiu atveju, galėsite sakyti, kad jis visiškai atitinka jūsų poreikius bei lūkesčius. Praktika rodo, kad ypač didelis dėmesys yra skiriamas pasirenkant daugiau nei kelis šimtus eurų kainuojančius įrenginius. Vienas tokių yra ir juostinės pjovimo staklės. Jų kaina – ypač įvairi – svyruoja nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Tačiau tai tikrai nėra vienintelis rodiklis, kuris turėtų būt atsakingai vertinamas. Taigi, jei artimiausiu metu planuojate įsigyti būtent tokį gaminį, pats metas atsakingai įvertinti kitas detales.

Kodėl verta teikti pirmenybę įrenginiui, turinčiam baterijos įkrovimo sistemą, paremtą ličio jonų baterijomis?

Didelį dalis tokio pobūdžio įrenginių negalėtų veikti, jei neturėtų baterijų. Tačiau jų pasirinkimas šiandien apima labai daug įvairių variantų. Taigi, nieko keista, kad didelė dalis žmonių, planuojančių įsigyti juostines pjovimo stakles, nežino, kokią baterijų sistemą turinčioms, reikėtų teikti pirmenybę. Ypač puikiu pasirinkimu galėtų tapti juostinės pjovimo staklės, turinčios baterijos įkrovimo sistemą, paremtą ličio jonų baterijomis. Kuo ypatingas būtent šis sprendimas? Verta akcentuoti, kad šios baterijos yra ypatingos tuo, kad tarp akumuliatoriaus ir įkroviklio yra palaikomas skaitmeninis ryšys, kuris užtikrina optimalų įkrovimą; parenkamas tinkamiausias įkrovimo režimas; ilginamas baterijos tarnavimo laikas. Taigi, dirbti tokiomis staklėmis, yra tiesiog paprasčiau ir lengviau.

Ar įrankis parduodamas kartu su akumuliatoriumi ir įkrovikliu?

Verta atminti, kad šiandien parduodamos juostinės pjovimo staklės nebūtinai bus komplektuojamos su krovikliu ir akumuliatoriumi. Puiku, jei universalius tokio pobūdžio gaminius ja esate įsigiję. Tačiau, jei jų neturite, tuomet pirmenybę turėtų būti teikiama pilnai komplektacijai – juostinėms pjovimo staklėms, akumuliatoriui bei krovikliui.

Kokios dar dalys sudaro komplektaciją?

Tačiau taip pat svarbu pabrėžti, kad įkroviklis bei akumuliatorius dažniausiai nėra vienintelės sudedamosios komplektacijos dalys, tad atsakingai patikrinkite, ką dar gausite kartu su gaminiu. Labai dažnai tai būna ir kreipiančioji liniuotė, lazdelė ruošinio stūmimui ir t.t.

Gamintojas

Renkantis svarbu nepamiršti ir gamintojo. Kalbant  apie juostinių  pjovimo staklių pasiūlą, šiandien galima išgirsti tokius garsius vardus kaip Makita, RYOBI, Femi ir t.t. Ir, žinoma, taip pat nepamirškite, kad kiekvienas gamintojas orientuojasi į tam tikras ypatybes, kuriomis ir pasižymi gaminama produkcija. Štai, pavyzdžiui, Makita gaminiai visame pasaulyje ypač palankiai vertinai dėl puikaus kainos ir kokybės santykio.

Kokiam laiko tarpui yra suteikiama garantija? Ar galima jį pratęsti?

Renkantis tokio pobūdžio gaminį, taip pat vertėtų atsakingai pasidomėti, kuriam laiko tarpui bus suteikta garantija. Nereikia ir sakyti – kuo ji tęsis ilgiau, tuo geriau. Tačiau net ir tuo atveju, jei jus sudomino įrenginys, kuriam suteikiama tarkime vos 1 – erių ar 2 – ejų metų garantija, nusiminti nereikėtų – nepamirškite, kad dažniausiai yra suteikia galimybę garantiją pratęsti.

Kokias paslaugas arba prekes galima užsisakyti papildomai?

Perkant dėmesį vertėtų atkreipti ir į tai, ar yra galimybė užsisakyti tam tikrų prekių ar paslaugų papildomai. Pavyzdžiui, ypač puikiu pasirinkimu taps galimybė ilgesniam laiko tarpui pratęsti garantiją. Taip pat verta investuoti ir į papildomus gaminius, pavyzdžiui, ausines, kurios mažins triukšmą arba apsauginius akinius. Šie papildomi pasirinkimai nepareikalaus daug išlaidų, tačiau tikrai užtikrins saugesnį bei patogesnį, malonesnį darbo procesą, tiek mėgėjams, tiek profesionalams.

Profesionalams ar mėgėjams?

Nepamirškite ir tai, kad juostinės pjovimo staklės, gali būti skirtos ir profesionalams ar mėgėjams. Taigi, atsakingai įvertinkite, kuriai grupei priklausote – tik profesionalams skirtas įrenginys gali pateisinti lūkesčius ir atvirkščiai: jei staklės jums yra reikalingos tik mėgėjiškiems ruošiniams, tokiu atveju, geriausiai tiks mažiau funkcijų atliekančios, mažesnio galingumo juostinės pjovimo staklės.

Pristatymo kaina bei data

Perkantieji internetu, ypač atsakingai turėtų patikrinti ir tai, kaip greitai bus pristatytas pirkinys ir kiek už tai teks mokėti. Nepamirškite, kad kai kurios prekybos vietos jūsų pasirinktą gaminį gali pristatyti tik po 5 – 6 savaičių, tačiau netrūksta ir tokių, kurios, jei tik, prekė bus sandėlyje, ją pristatys jau kitą darbo dieną. Na, ir, žinoma, pasidomėkite, kiek išlaidų pareikalaus pristatymas. Visgi, taip pat svarbu pažymėti, kad labai dažnai jis būna nemokamas.

Taigi, apibendrinant belieka tik pastebėti, kad nusprendus įsigyti tokį pirkinį, kaip juostines pjovimo stakles, labai atsakingai įvertinti reikėtų įvarius kriterijus: kokiomis savybėmis pasižymi tam tikro gamintojo produkcija? Koks baterijų tipas/sistema yra naudojami? Ar staklės  parduodamos kartu su krovikliu bei akumuliatoriumi? Kokios dar dalys įeina į komplektaciją? Kokia bus pristatymo data ir kaina? Kokiam laiko tarpui suteikiama garantija ir ar galima ją pratęsti?
 
Rokas Kaupelis 
 

Reklama