Artėjant šv. Kalėdoms duris palangiškiams vėl atveria Dovanų meistarnė
  NAUJIENOS

Artėjant šv. Kalėdoms duris palangiškiams vėl atveria Dovanų meistarnė

Kategorija:

Miestas:
Palangoje jau netrukus pasklis kalėdinė nuotaika – kurortas puošiamas artėjančioms žiemos šventės, o kitą savaitę, antradienį, pasirengti šv. Kalėdoms pakvies ir Dovanų meistarnė, kur kiekvienas norintis savo rankomis gali pagaminti kalėdinę dovaną sau brangiems žmonėms.
Dovanų meistarnė – įžanga į jau netrukus prasidėsiantį aktyvųjį Kalėdų laukimo laikotarpį, kuomet kone kiekvienas skuba ieškoti tinkamų originalių dovanų savo artimiesiems. Iki gruodžio vidurio palangiškiai, padedami meistrų ne tik iš Palangos, bet ir iš kitų Lietuvos miestų, kurs kalėdines dovanas: megs kojines bei pirštines, kurs Advento vainikus bei kitas kalėdines puošmenas, lies žvakes bei gamins netradicines žiemos švenčių dekoracijas.
Pasak užsiėmimų organizatorės, etnologės bei Palangos kultūros centro folkloro kolektyvo „Mėguva“ vadovės Zitos Baniulaitytės, šiemet Dovanų meistarnei parinkta labai įvairi programa, tačiau užsiėmimams ypatingo pasirengimo nereikia, kadangi dirbiniai, kuriuos bus siūloma kurti, nėra labai sudėtingi. „Taip siekiama, kad į Dovanų meistarnės veiklą įsijungti galėtų ne tik vyresni palangiškiai, bet ir mažieji. Labai laukiame šeimų, nes šie užsiėmimai suteikia galimybę ne tik turiningai praleisti laiką, savo rankomis sukurti kalėdines dovanas artimiesiems, bet ir užsiimti bendra veikla, pabendrauti tėvams su vaikais“, – kalbėjo Z. Baniulaitytė.
Nemokami užsiėmimai vyks Tradicinės tekstilės mokymo centre (Vasario 16-osios g. 6, II aukšte) darbo dienomis nuo 17 val, o gruodžio 10 d., šeštadienį – nuo 15 val. O Keramikų Šypalių dirbtuvėse (Pirties g. 4) užsiėmimai vyks lapkričio 26 d. 10 val. bei 11.30 val.
„Dovanų meistarnės“ organizatorė Z. Baniulaitytė priminė, jog į užsiėmimus būtina iš anksto užsiregistruoti telefonu 8 685 53238 arba pmeguva@gmail.com.  Registracijos metu būsimieji užsiėmimų dalyviai bus informuoti, kokių priemonių reikėtų atsinešti.
Dovanų meistarnė
(Lapkričio 22 d. – gruodžio 10 d.)
Lapkričio 22 d. – KOJINĖS;
Lapkričio 26 d. – MOLIO DOVANĖLĖS;
Lapkričio 25 d. ir 29 d. – ADVENTO VAINIKAI;
Lapkričio 28 d. ir gruodžio 10 d. – PIRŠTINĖS;
Lapkričio 23 d., 30 d. ir gruodžio 7 d. – KALĖDINĖS PUOŠMENOS;
Lapkričio 24 d. ir gruodžio 8 d. – MEGZTI BURBULAI;
Gruodžio 1 d. ir 5 d. – MEGZTTI GYVŪNĖLIAI;
Gruodžio 2 d. ir 9 d. – ŽVAKĖS.
 

Reklama