NAUJIENOS

Ar riboti prekybos alkoholiu laiką bare „Čiba“, spręs taryba

Kategorija:

Miestas:
Trečiadienį Klaipėdos rajono savivaldybėje sukviestas darbo grupės posėdis, kuriame aptarta Gargžduose esančio baro „Čiba“ veikla. Aptarti gyventojų siūlymai riboti prekybos alkoholiniais gėrimais laiką.
 
Posėdžiui, kuriame dalyvavo  vicemerė Audronė Balnionienė, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamento Gargždų skyriaus, Klaipėdos rajono policijos komisariato atstovai, gyventojai ir kaljanų baro „Čiba“ direktorius Mantas Gvazdinskas, pirmininkavo administracijos direktorius Artūras Bogdanovas, taip pat  dalyvavo.
Anksčiau Mantas Gvazdinskas buvo įpareigotas pasirūpinti garso izoliacija bare. Nors tai padarė, pasak gyventojų, problemų dėl triukšmo vis tiek nuolat kyla – iš baro išėję lankytojai triukšmauja, naktimis trukdo miegoti.
Klaipėdos rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Andrius Burba informavo, kad iki trečiadienio dėl keliamo triukšmo šioje vietoje buvo gautas 21 pranešimas. 4 iš jų gauti iki 24 val., likusieji – vėliau. Policijos atstovai patikino, kad ši problema yra žinoma, ekipažai reguliariai pro šią vietą pravažiuoja, tikrina.
Trečiadieniais ir ketvirtadieniais baras dirba iki 24 val., penktadieniais ir šeštadieniais – iki 2 val. Jo vadovas tvirtino, kad pasibaigus baro darbo laikui žmonių neišvaro, kol jie neišgeria savo gėrimų ir pan. Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas Gediminas Radzevičius pabrėžė, kad išspręsti šią problemą padėtų būtent tai, kad savininkas po darbo laiko pabaigos nebeleistų klientams, kiek jie nori, ten užsibūti.
Vicemerė Audronė Balnionienė akcentavo, kad džiaugiamasi verslo plėtra Klaipėdos rajone, tačiau ir gyventojų nuomonė yra labai svarbi. Darbo grupė nutarė siūlyti sprendimą dėl laiko, kuriuo leidžiama prekiauti alkoholiniais gėrimais bare „Čiba“, ribojimo priimti Klaipėdos rajono savivaldybės tarybai birželio 27 d. vyksiančiame posėdyje.
 
Rita Rapalienė
Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos
Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė
 

Reklama