NAUJIENOS

Ar reikalingas ūkininkų turgelis Radviliškio centre?

Kategorija:

Miestas:
Turgelis Radviliškio centre seniai yra tapęs viena iš vietų, kurioje galima greitai nusipirkti daržovių. Tiesa, Dariaus ir Girėno g. 6 ir 4 daugiabučių namų kiemuose apie trisdešimt metų stovintys prekystaliai jau seniai morališkai ir fiziškai susidėvėję. Sukrypusios ir puvinio pažeistos stoginės, nuo laiko išsirietę prekystalių paviršiai, atsikišusios metalinės konstrukcijų detalės ir išsikraipiusios ir ištrupėjusios grindinio plytelės nesaugios ne tik ten prekiaujantiems žmonėms, bet ir pirkėjams. Ir estetinis jų vaizdas nebeatitinka šių dienų realijų.
 

Šiuo metu šie nesaugūs eksploatuoti prekystaliai, stovintys Radviliškio miesto centre, neturi šeimininko, todėl yra priimtas sprendimas juos nugriauti. Atsilaisvinusi erdvė gali būti panaudota visuomenės poreikiams.

Radviliškio rajono savivaldybės administracija kviečia radviliškiečius išsakyti savo mintis, ką jie norėtų matyti šioje miesto vietoje. Galbūt tai kukli ir tvarkinga turgavietė, kurioje savo išaugintą produkciją galėtų realizuoti vietos gyventojai? O gal vaikų žaidimų aikštelė? O gal turite kitą idėją?

Kviečiame savo mintis iki 2021 m. kovo 12 d. išsakyti el. paštu viesoji.tvarka@radviliskis.lt arba Radviliškio rajono savivaldybės paskyroje Facebook socialiniame tinkle po šiuo įrašu.


Radviliškio rajono savivaldybės informacija


Reklama