NAUJIENOS

Ar Alytaus rajone apsigyvens pabėgėliai?

Kategorija:

Miestas:
Alytaus rajono savivaldybė svarsto galimybę pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su Pabėgėlių priėmimo centru. Sutarties sąlygas pristatė šio centro direktorius Robertas Mikulėnas, susitikęs su Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoju Arvydu Balčiūnu ir savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Burlinskiene.
Pasak R. Mikulėno, rajono savivaldybė būtų viena pirmųjų šalies savivaldybių, pasirašiusių bendradarbiavimo sutartį. „Bendradarbiavimo sutarties pasirašymas reiškia, kad Jūsų savivaldybė sutinka bendradarbiauti priimant pabėgėlius, bet konkrečių žmonių perkėlimo, valstybės ar Europos sąjungos projektų paramos sąlygos  būtų aptartos jau atskiroje sutartyje“, – aiškino R. Mikulėnas, tęsdamas, kad papildomai galėtų užsidirbti lituanistai bei socialiniai darbuotojai, padėdami pabėgėliams integruotis.
Pabėgėlių priėmimo centras šiuo metu bendradarbiauja su Lietuvos Raudonojo Kryžiaus, „Carito“ organizacijomis Lietuvoje.
„Nesišaliname šių žmonių. Alytaus rajono savivaldybė linkusi bendradarbiauti, tačiau labai svarbu, jog būtų užtikrintas tinkamas centrinės valdžios dėmesys ir finansavimas“, –sakė mero pavaduotojas A. Balčiūnas.
Su centro direktoriumi vicemeras taip pat kalbėjosi apie pabėgėlių lūkesčius Lietuvoje, turimą jų kvalifikaciją ir centro veiklą.
 
Alytaus rajono savivaldybės informacija
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė100 metų Pakaunėje

100 metų Pakaunėje

Pirmoji šiais metais Kauno rajone 100 metų jubiliejų švenčia Marijona Juočienė. Nuo gimimo Kauno rajone gyvenanti moteris jau daugiau kaip 60 metų dienas leidžia miškų apsuptame Garanciškės kaime, Garliavos...

Reklama