NAUJIENOS

Ar advokatų kontorai reikalinga tik ilgametė patirtis ir kompetencijos?

Kategorija:

Miestas:
Kone kiekvienas iš mūsų, anksčiau ar vėliau, patenka į situaciją, kuomet reikalinga ir advokatų pagalba, sprendimai, konsultacijos bei patarimai. Tačiau dėmesį vertėtų atkreipti į tai, kad, kai sprendžiamas klausimas, kokią kontorą pasirinkti, dažniausiai domina vos du akcentai – ilgametė patirtis ir kompetencijos. Ir iš tiesų – šie elementai yra labai svarbūs, tačiau klysta tie, kurie galvoja, jog tai – viskas, kuo turi pasižymėti advokatų kontora. Egzistuoja dar ne vienas elementas, kuris taip pat reikalingas šios srities profesionalams. Tad, ko dar svarbu nepamiršti renkantis?

Ryžtas padėti kiekviena besikreipiančiam

Į advokatus kasdien kreipiasi dešimtys žmonių su pagalbos prašymais, noru efektyviai ir kuo greičiau išspręsti esamas problemas, o taip pat – siekiu išgirsti vertingų patarimų. Nereikia ir sakyti, kad ir kaip entuziastingai šios srities specialistai bežiūrėtų į savo vykdomą veiklą, jėgos kartais netruk išsekti, o entuziazmas – priblėsti, viena už kitą sudėtingesnės problemos paverčia darbą pilka rutina ir kone visos darbo dienos atrodo labai vienodos. Tačiau tai ir yra vienas blogiausių dalykų, kuris tik gali nutikti šią veiklą vykdantiems žmonėms. Labai svarbu, kad šią veiklą vykdantys žmonės būtų ne tik nuolat energingi bei entuziastingi, bet ir turėtų ypatingo ryžto padėti be išimtiems kiekvienam, kuris kreipiasi pagalbos. Nereikia pamiršti ir fakto, kad kiekvieno kliento situacija yra unikali ir tik skyrus pakankamai dėmesio, laiko bei energijos ir turinti labai daug ryžto, bus galima pasiekti geriausių rezultatų. Taigi, vienas iš dalykų, kurio svarbu nepamiršti r, renkantis  advokatų kontorą, yra ne tik joje dirbančių specialistų patirtis ar kompetencijos, bet ir ryžtas padėti kiekvienam besikreipiančiam.

Klientai

Tie kurie advokatų paslaugomis ruošiasi naudotis dar tik pirmą kartą, dažniausiai nesusimąsto apie tai, kaip yra svarbu pasidomėti,  į kokius klientus orientuojasi konkreti advokatų kontora. Žinom, tikrai rastume ne vieną advokatų kontorą, kurios klientų spektras yra labai įvairus bei paltus, tačiau, nereikia pamiršti, kad netrūksta ir tokių, kuriuos orientuojasi tik į tam tikrų grupių klientus, pavyzdžiui: investuotojus, įmones, kurios sprendžia nemokumo ar mokesčių optimizavimo klausimus, įmones, kurios bylinėjasi su nesąžiningais finansų tarpininkais ir t.t. Taigi, svarbu, kad  rinktumėtės tą advokatų kontorą, kuri orientuojasi į tokius klientus, kaip jūs.

Ar laukia sėkmė?

Na, ir, žinoma, taip pat nereikia pamiršti, kad asmeniui, kuris kreipiasi į advokatų kontorą, vienu svarbiausių klausimų tampa tai, ar bus galima tikėtis sėkmės, t.y., ar pavyks laimėti bylą. Ir nors nepradėjus proceso, neįmanoma nieko net numanyti apie galimą baigtį, dėmesį verta atkreipti į tai, kad visgi egzistuoja vienas metodas patikrinti, koks sėkmės koeficientas galimas, pasirinkus šių specialistų paslaugas – tiesiog pasidomėkite, kiek bylų vykdyta ir, kiek iš jų buvo laimėta.

Taigi, jei susidūrėte su situacija, kuomet tenka kreiptis į advokatus, tačiau pirmiausia jūsų laukia kitas uždavinys – išsirinkti advokatų kontorą, nepamiršite, kad svarbu įvertinti ne tik joje dirbančių specialistų patirtį ar kompetencijas. Taip pat nepamirškite įvertinti ir, ar advokatų kontora deklaruoja ryžtą padėti kiekvienam besikreipiančiam; o taip pat – pasidomėkite, į kokius klientus yra orientuojamasi. Na, o numanyti, ar jūsų lauktų sėkmė, pasirinkus šios advokatų kontoros paslaugas, bus  lengviau, jei įvertinsite, kiek bylų buvo vykdyta ir kiek iš jų pavyko laimėti.
 
Aistė Bielinė 
 

Menas ir internete – menas

Menas ir internete – menas

Jo kūrybinis procesas reikalauja pastangų, idėjų, meninės kokybės ir daugelio kitų komponentų. Jis vertas apdovanojimų, bilieto, žiūrovų ir žiniasklaidos dėmesio. Tai inovatyvi šio laiko meninė raiška, bet ne gyvo meno pakaitalas ir...


Reklama