Aptartos galimybės iš daugiabučio gyvenamojo namo iškeldinti nelegalius gyventojus
  NAUJIENOS

Aptartos galimybės iš daugiabučio gyvenamojo namo iškeldinti nelegalius gyventojus

Kategorija:

Miestas:
Po praėjusį savaitgalį Sodų g. 7 namo negyvenamose ketvirto aukšto patalpose kilusio gaisro Mažeikių rajono savivaldybė(toliau – Savivaldybė) kartu su jai priklausančiomis įmonėmis sprendė, kokių priemonių imtis, kad ateityje tokių įvykių būtų išvengta. Apžiūrėtos gaisro nuniokotos, taip pat gaisro gesinimo metu užlietos patalpos.
Liepos 24 d., pirmadienį, Savivaldybės mero pavaduotoja Irena Macijauskienė, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Eimantas Salatka ir Savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vedėja Rima Podelienė apžiūrėjoSodų g. 7 namo ketvirto ir penkto aukštų patalpas, antrame ir trečiame aukštuose esančiųMažeikių rajono nakvynės namų ir UAB „Tavo pastogė“ užlietus kabinetus.
UAB „Tavo pastogė“ direktorius Antanas Naujokas teigė, kad dėl nepalankios kaimynystės kyla nemažai problemų, kurias sudėtinga išspręsti. „Nors UAB „Tavo pastogė“ dukartus per metus iškuopia šiukšles iš ketvirtame ir penktame aukštuose esančių apleistų butų, benamiai netrunka nusižiūrėti šį daugiabutį kaip nemokamą gyvenamąją vietą. Į apleistus butus prisineša įvairiausių daiktų, šiukšlių ir gana dažnai sukelia gaisrus“, – sakė A. Naujokas.
Liepos 25 d., antradienį, Savivaldybėje posėdžiavo mero potvarkiu sudaryta darbo grupė „Dėl pastato adresu: Sodų g. 7, Mažeikiai, panaudojimo strategijos“, kuriai vadovauja Savivaldybės tarybos narė Judyta Tekingunduz. Kartu su Savivaldybės įmonių – UAB „Mažeikių šilumos tinklai“, UAB „Mažeikių vandenys“, UAB „Mažeikių komunalinis ūkis“, UAB „Tavo pastogė“ – vadovais kalbėta apie Sodų g. 7 namo trečiame, ketvirtame ir penktame aukštuose esančių butų savininkų, kurie nemoka mokesčių už komunalines ir kt. paslaugas, augančias skolas. Susirinkusieji aptarė galimybę iš skolininkų perimti butus arba juos parduoti išvaržytinių.
Savivaldybės Turto valdymo skyriaus vedėja teigė, kad Sodų g. 7 namo butų savininkai, skolingi už komunalines paslaugas, turėtų kreiptis į Turto valdymo skyrių ir pateikti informaciją apie savo faktinę gyvenamąją vietą. Tokiu atveju Savivaldybė svarstytų galimybę perimti būstą iš jo savininko, kuris atsikratytų nepageidaujamos skolų naštos augimo. Atlikus tokias procedūras būtų galima uždaryti įėjimus į probleminius aukštus, atjungti šildymą.
 
Ryšių su visuomene skyrius
 
 
 
 

Reklama