NAUJIENOS

Apšvietimas lauke – ne tik jaukus, bet ir kūrybiškas sprendimas

Kategorija:

Miestas:

Dienos metu aplinką džiugina natūrali šviesa, tačiau artėjant vakarui svarbą kiekvienuose namuose pelni teisingai parinkti apšvietimo sprendimai. Vienu metu apgalvotas apšvietimas gali apimti saugumo, komforto ir kūrybiškumo sąvokas. Šiais laikais gausus lauko šviestuvų pasirinkimo spektras gali suklaidinti, tačiau kelios mažos ir tuo pačiu reikšmingos detalės padės sukurti saugų ir estetišką eksterjero įvaizdį. Esminis dalykas – klausyti savęs ir kurti aplinką tokią, kurioje patys jausitės geriausiai. 

Lauko apšvietimas reikalauja atsakingo pasirinkimo

Svarbu įvertinti tai, kad lauko šviestuvų variantai turi kiek daugiau reikalavimų negu apšvietimas, kurį renkamės vidaus patalpose. Tad nenustebkite, kad neretais atvejais į eksterjero apšvietimą teks investuoti daugiau. Nepaisant to, kiemą papuoš įmontuojami, kryptiniai, įsmeigiami, pastatomi ar dekoratyviniai šviestuvai, reikia rinktis patvarius variantus, kurie atlaikys bet kokį, dažniausiai nenuspėjamą orą: tiek lietų, tiek saulę ar vėją bei šaltį. Tinkamą pasirinkimą saugumo atžvilgiu atspindi vienas pagrindinių rodiklių - IP klasė. Kuo šis rodiklis aukštesnis, tuo šviestuvas bus atsparesnis išorės veiksniams. Jei abejojate, nebijokite pasikonsultuoti su specialistais, kurie padės pasirinkti geriausią jūsų poreikiams alternatyvą.  

Dėmesys mažoms, bet kūrybiškumo suteikiančioms detalėms

Nereikėtų pamiršti, kad apšvietimas atlieka ne tik saugumo ir patogumo funkcijas. Tinkamai pasirinkus tiek vidaus, tiek lauko erdvei galima suteikti ypatingo išskirtinumo ir žavesio. Manote, kad patalpose arba lauke trūksta jaukumo? Čia puikia jaukaus modernumo suteikiančia priemone taps dekoratyvinio apšvietimo galimybės. Rinkitės priklausomai nuo fantazijos ir pageidaujamo stiliaus. Įvairiausios prekybos vietos siūlo platų kūrybiško apšvietimo spektrą: šviestuvų girliandos, žibintai, burbulai, tirpstantys LED varvekliai, užuolaidų girliandos, šviečiančios dekoracijos ir daugybė kitų. Suteikite magiško netikėtumo languose, kieme ar terasoje, kuris patrauks ne tik jūsų dėmesį, bet džiugins ir aplinkinių akis! 

Svarbu sukurti harmoningą visumą

Idėjų, kaip papuošti, pagyvinti lauko aplinką įvairiais apšvietimo pasirinkimais gali būti išties daug, tačiau čia, kaip ir visose situacijoje, svarbu saikas. Visiems seniai girdėtas posakis „kas per daug - tas nesveika” galioja ir čia. Kalbant apie eksterjerą, apšvietimui skirti reikėtų pakankamai dėmesio ir kurti jį taip, kad bendra visuma būtų harmoninga, tarpusavyje derančio stiliaus. Kad ir koks funkcionalus ar išskirtinis šviestuvas būtų, svarbu ir tai, kaip jis derės prie namo, kiemo ir visos aplinkos. 

Menas ir internete – menas

Menas ir internete – menas

Jo kūrybinis procesas reikalauja pastangų, idėjų, meninės kokybės ir daugelio kitų komponentų. Jis vertas apdovanojimų, bilieto, žiūrovų ir žiniasklaidos dėmesio. Tai inovatyvi šio laiko meninė raiška, bet ne gyvo meno pakaitalas ir...


Reklama