NAUJIENOS

Apsilankymas SPA procedūrose

Kategorija:

Miestas:

Neseniai atsirado centrai, teikiantys SPA paslaugas, kurie itin išpopuliarėjo ir patraukė žmonių dėmesį. Kuo jie skiriasi nuo įprastų plaukų ir grožio salonų? SPA paslaugas Lietuvoje teikia SPA, slaugos namai, grožio salonai ir net sporto klubai. Ekspertai paaiškino, kad SPA paslaugos yra procedūros, atliekamos kvalifikuotų specialistų įrengtose vietose, dažniausiai naudojant vandenį. Šios procedūros yra skirtos ne tik sveikatai gerinti, bet ir atsipalaiduoti, skatinti sveikatą, atsigauti ir prižiūrėti kūną. SPA samdo kosmetikus ir masažuotojus, turinčius specialią kursų kvalifikaciją.

SPA yra lotyniško sanum per aqua santrumpa. Lietuviškai tai reiškia sveikatos gavimą per vandenį. Bet kuo tai skiriasi nuo įprastų grožio salonų teikiamų paslaugų? SPA procedūros suteikia daugiau minkštumo, grožio ir įtaigumo. Tai ne viena procedūra, o gyvenimo būdas ir rūpinimasis savimi, savo išvaizda ir laime. Tai jokiu būdu nėra vienos valandos procedūra kartą per mėnesį.

  • SPA procedūros yra idealus būdas pagerinti jūsų sveikatą - jūs galite ne tik mėgautis tiesioginiu terapiniu poveikiu, bet ir atsipalaiduoti savo mintyse ir kūne. Būtent ši ramybė leidžia maksimaliai išnaudoti kiekvieną procedūrą. 

  • Prieš gydymą labai svarbu pasikonsultuoti su gydytoju - jis patars, kuri procedūra jums yra geriausia. Tada pasirinkite paslaugą, kuri geriausiai atitinka jūsų fizinius poreikius. 

  • Taip pat apsvarstykite naudojamas medžiagas - eteriniai aliejai, mineralai, žolelės ar kiti ingredientai yra ne mažiau svarbūs nei SPA metodai. Šios medžiagos prasiskverbia per odą ar kvėpavimo takus, kad prasiskverbtų į kūną, ir sustiprina hidroterapijos poveikį, taigi, jei pasirinksite tinkamą, jūsų kūnas gaus kuo sveikesnę injekciją.

Jei pats nepriimate sprendimo,ar Jums norisi išbandyti SPA, prašome įsiklausyti į savo draugų nuomonę. Jei negalite paklausti draugo, prašome ieškoti grupinis.lt portale. Juk SPA programos visada yra pigesnės, nes grupinis.lt siūlo akcijas ir nuolaidas. Manote, kad tai skamba kaip reklama? Nėra tokio dalyko, paklauskite aplinkinių žmonių arba sužinokite, kiek jūsų draugų šiame portale įsigijo SPA procedūras ir yra patenkinti. 

Norite vykti toli ar netoli, ar rasti SPA procedūrų šalia savo namų? Tada, jei norite įspūdžių per atostogas, ieškokite pasiūlymų Druskininkuose, Palangoje ar Birštone. Jei jums patinka nedideli miesteliai, galite rasti puikių pasiūlymų Anykščiuose, Marijampolėje, Panevėžyje ar Šiauliuose - pamatysite apylinkes, mėgausitės skania virtuve ir tuo pačiu mėgausitės kokybišku SPA, kuris yra daug pigesnis nei manote.Aistė Bielinė

Reklama