NAUJIENOS

Aplinkos ministerija kviečia visas Lietuvos įmones dalyvauti „Judriausio darbdavio“ konkurse

Kategorija:

Miestas:
Rūpiniesi savo aplinka? Tau svarbu, kokiu oru tu kvėpuoji? Tau svarbu, kad aplinką tausotų ir tavo darbuotojai? Dalyvauk konkurse ir galbūt tavo įmonė pelnys „Judriausio darbdavio 2017“ statusą.
Europos judumo savaitė – didžiausia pasaulyje tvaraus judėjimo kampanija, kasmet vykstanti rugsėjo 16–22 dienomis. Šia kampanija raginame vietos valdžios institucijas ir įmones inicijuoti ir skatinti darnų transporto priemonių naudojimą bei pakviesti visuomenę išbandyti transporto alternatyvas, galinčias pakeisti automobilį.
2017 metų Europos judumo savaitės tema – „Dalindamasis pasieksi daugiau“. Kviečiame aktyviai organizuoti šviečiamuosius renginius apie aplinkai draugiškų transporto priemonių naudojimą savo gyvenamojoje aplinkoje, jų naudą sveikatai ir ekonomikai, supažindinti darbuotojus su esama situacija ir skatinti išbandyti automobilio alternatyvas.
Informacijos apie tai, kaip skatinate savo įmonės darbuotojus vykti į darbą tausojant gamtą bei Jūsų įmonės planuojamų Europos judumo savaitės veiklų lauksime ikirugsėjo 1 dienos el. paštu regina.kalisaityte@am.lt.
Judriausią įmonę paskelbsime jau rugsėjo pabaigoje.
 
Kilus klausimams prašomek reiptis į Viešųjų ryšių skyriaus vyr.specialistę Reginą Kališaitytę
tel: 8~706 63661 arba el. p. regina.kalisaityte@am.lt .
 

Reklama