Apie vardus ir jų reikšmę
  NAUJIENOS

Apie vardus ir jų reikšmę

Kategorija:

Kas yra žmogaus vardas? Kaip suprasti, ar tas vardas man tinka ar ne? Kaip parinkti vaikui vardą? Ar mes turime iš visatos atsineštus vardus? Šiais klausimais mintimis dalijasi saviugdos ir gyvenimo konsultantas Jevgenijus Černyš.

 

Vardo suteikimas žmogui nėra bereikšmis dalykas. Anksčiau žmonės neskubėdavo gimusiam vaikui suteikti vardą. Jų manymu, jei tu negali kalbėti su vaiko siela ir negali paklausti jo, kas jis ir kodėl atėjo, koks jo vardas, negali jam suteikti vardo. Tik matant vaiko pasirinkimus, jo patirtį, galima jam suteikti vardą.

Kur tokio poelgio prasmė? Kai tėvai kviečiasi būsimo vaiko sielą, bet nežino, ką jie kviečiasi, kas ateis į jų šeimą ir ar norės jis ateiti į jų šeimą, kokie bus jų santykiai, kokias pamokas jie kartu gyvendami turės išmokti. Ir vaiko vardą jie renkasi vadovaudamiesi  laiko mada, vardo grožiu. Anksčiau buvo paprasti, gerą energiją nešantys vardai: Petras, Jonas, Marija. Paskui madingi tapo įmantresni vardai: Kristianas, Izabelė, Džozefina ir panašiai. Žinoma, jei mes gyvename Lotynų Amerikoje, šie vardai tinka, bet jei mes gyvename čia, Lietuvoje.. Tad prie renkantis vardą pirmiausia reikėtų išsiaiškinti, ką jis reiškia, kokią energetiką atsineša. Ir iš kur mums žinoti, ar tas vardas tinka į mūsų šeimą ateinančiam žmogui?

Kas atsitinka su žmonėmis, kurie, nežinodami vaiko tikslų, duoda tokį vardą, kokio jie patys nori. Jie tiesiog vaiką programuoja, nes vaiką programuoti labai lengva. Jis myli savo tėvus ir leidžia su savimi daryti labai daug nesąmoningų dalykų. Jį programuoti, spręsti, kuo jam užsiimti, kuo būti. Ir įsivaizduojate, ateina žmogus su konkrečiu tikslu, o jūs jam duodate vardą, kuris visiškai nesutampa nei su jo struktūra, nei su tikslu, nei su jo paskirtimi. Kaip manote, ar tas žmogus bus laimingas?

Žinoma, kai jis užaugs, jis tą vardą gali apvalyti ir tapti tuo, kuo jis nori. Tačiau iš pradžių jis yra supainiojamas tų visų iškraipymų, atsirandančių dėl tėvų dedamų programų. Todėl labai svarbu žinoti, koks vardas žmogui tinka.

Žmonės labai dažnai užduoda klausimą, ar reikia jiems keisti savo vardą augant. Iš pradžių mes esame kūdikiai, paskui paaugliai, jaunuoliai... Kiekviename tarpsnyje keičiasi mūsų patirtis, mūsų energetika. Keičiasi ir mūsų vardas. Ką daryti žmonėms, kurie neturi vidinio matymo? Ką daryti, jei tu savo vardą peraugai dvasiniame lygmenyje arba naudojiesi vardu, iki kurio nepriaugai? Be abejo, atsiranda tam tikrų nukrypimų. Nieko nėra absoliutaus, viskas vystosi ir auga. Tiesiog taip viskas sukurta. Taigi, man 20 metų ir aš nebesu tas pats, koks buvau, kai gavau tą vardą? Kaip turi būti? Kaip neapriboti savo augimo. Kaip nepritempti savęs iki tų aukštumų, iki kurių mes dar nepriaugome? Siūlau išreikšti ketinimą atsisakyti viso to, kas mums trukdo augti, kas trukdo gyventi. Žinoma, pats geriausias dalykas, kad jūs galėtumėte vystytis, augti ir tai matyti. Tada jūs žinotumėte, koks vardas jums tinką, jaustumėte, kada ir koks atsiranda jūsų gyvenime perėjimas į kitą dvasinį, energetinį lygmenį. Ir tada jūs justumėte, kad atėjo laikas kitaip pasivadinti. Tai svarbu, bet yra milijonai žmonių, kurie to nemato? Ką jiems darytis?

Tada galima išreikšti ketinimą. Reikia paleisti visus vardus, kurie neatitinka jūsų dvasinio lygio. Nekeisti, neatsisakyti. To daryti nereikia. Paprasčiausiai tuos vardus paleidžiame, kad jie būtų laisvi ir kad  padėtų jums augti, jūsų nestabdant ir nepritempinėjant. Tiesiog tikėti ir suvokti, kad taip yra, kad jūs tai sužinosite, bet tik šiuo momentu nežinote. Tačiau jūs augate ir vystotės ir darote tai, ką galite. Todėl paprasčiausiai prašykite paleisti šiuos vardus ir padėti jums augti šiuo metu pačiu geriausiu būdu, visada užimti savo vietą kiekviename savo vystymosi lygyje, kurį šiuo metu galite užimti. Ir net tada, jei negalite matyti savo vardo, vystymosi lygio, jūs visada tikite, kad esame pačiame geriausiame lygmenyje, pačioje geriausioje vietoj, kuri labiausiai tinkama jūsų vystymuisi. Tai labai svarbu, nes viskas tarpusavyje labai glaudžiai susieta. Reikia suprasti, kad iš tų mažų – mūsų kūno, minčių, žodžių, mūsų veiksmų, mūsų maisto ir mūsų dvasinio maisto – mozaikų susideda bendras paveikslas. Smulkmenų nėra. Viskas yra labai svarbu. Todėl visada reikia save stebėti, kad neįstrigtumei kažkuriame lygmenyje. Kad netaptumei amžinu studentu, amžinai jaunu, per anksti susenusiu. Žmonės visko prisigalvoja. Būna žmonių, kurie sulaukę 20 metų, jau laukia pensijos. Stebėkite save, ar pagal savo amžių, santykius, patirtis užimate savo vietą. Nesiriškite prie metų ir savo išvaizdos. Tai taip pat iškreipta. Tai programa ant programos: žmogus turi gyventi 60-70 metų, jis turi taip atrodyti, taip jaustis. Neprisiriškite. Paleiskite tas programas. Pajuskite save. Neužsikraukite sau kažkokių naujų programų, o tiesiog peržiūrėkite savo gyvenimą: kur jūs esate, kas jus supą, ką jūs darote, kuo užsiimate, kaip jaučiatės ir ar tikrai taip turi būti. Galbūt kažką galite pakeisti. Nereikia bėgti nuo savęs, negalima sėdėti toje pačioje vietoje, reikia augti. Jei aš sėdžiu vietoje ir neaugu, vadinasi, aš atsilieku nuo kitų. Reikia nebijoti kažką savo gyvenime keisti. Nuimkite visas programas ir visa tai, kas jumyse negatyvu. Reikia nuimti visas programas, kurios mums dedamos nuo pat vaikystės. Ir nedėkite programų savo vaikams. Jei nežinote, palaukite. Žinoma, kad taip nesielgti pasiteisinimų visada rasite, sakydami kad yra tokie reikalavimai užregistruoti vaiko vardą. Gerai, reikia, užrašote, o paskui pakeičiate. Jei norėsite, viską pasieksite. Gyvenkite sąmoningai ir galvokite, ką darote, stebėkite visus savo veiksmus.

O ar turime iš visatos atsineštą vardą. Taip, turime. Šie vardai visiškai neatitinka žemiškų vardų. Tokių vardų žemėje nebūna. Tie vardai turi visai kitokią energetiką.

http://www.youtube.com/watch?v=beQuEdfCGYs

Parengė

Genovaitė Paulikaitė


Reklama