Apie situaciją Radviliškio rajone paskelbus karantiną
  NAUJIENOS

Apie situaciją Radviliškio rajone paskelbus karantiną

Kategorija:

Miestas:

Šiandien visi esame ten, kur viskas labai greitai kinta, todėl reikia džiaugtis dabartine akimirka ir tikėti, kad viskas praeis. Visa, kas svarbiausia, priklauso nuo mūsų pačių.

Medikai, į jus šiandien nukreiptos viso pasaulio akys. Jūs esate herojai, padedantys kiekvienam susirgusiajam šiuo sudėtingu metu. Stengiamės užtikrinti, kad dirbtumėte saugiai. Situacija apsaugos priemonių įsigijimo klausimu sudėtinga, bet Savivaldybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centre dirbantys specialistai daro viską, kad rezervą pasiektų reikiamas kiekis apsaugos priemonių. Žinoma, sunku prognozuoti, kiek ateityje visko reikės, bet atsargų turime.

Senjorai, nevaikščiokite lauke, po parduotuves be reikalo. Jei reikia pas gydytoją - kreipkitės telefonu, jei vaistų, produktų - padės artimieji, draugai, kaimynai, socialiniai darbuotojai. Paprašykite. Tikrai supras, tikrai padės. Jei neturite, kas padeda, skambinkite telefonu 8 422 53 492.

Jaunime, visada galvojau ir galvosiu, kad esi sąmoningas. Klausykite nurodymų nesiburti, nevaikščioti be reikalo. Juk esate išmanūs, puikiai bendraujate naudodamiesi išmaniosiomis technologijomis. Beje, jei esate pilnamečiai, galite prisijungti ir prie savanorių komandos, kurią buria Radviliškio rajono savivaldybė. Turėsite prasmingos veiklos. Jei norite prisijungti prie savanorių - skambinkite telefonu +370 625 07 754.

Parduotuvių darbuotojai, maisto tiekėjai, jums tenkantis vaidmuo šioje situacijoje labai svarbus. Atidarytos parduotuvės, žinoma, laikantis visų saugumo instrukcijų, ir pilnos lentynos produktų visiems leidžia jaustis saugiau.

Pedagogai, jums iššūkių metas. Esate labai kūrybingi, puikūs pedagogai, mokantys ir mokyti, ir mokytis, tad tikrai tikiu, kad ugdymo procesas bus sklandus ir visavertis.

Pramonės, verslo įmonių darbdaviai ir darbuotojai, saugokite vieni kitus. Užtikrinkite visas tinkamas sąlygas vieniems dirbti, kitiems - laiku sumokėti atlyginimus. Juk netikrumas dėl ateities yra pats didžiausias nerimą keliantis dalykas. Nerimas kelia stresą, o stresas silpnina imunitetą.

Smulkieji verslininkai, su verslo liudijimais dirbantieji - taip, jums šis metas tikrai nelengvas. Radviliškio rajono savivaldybės verslo rėmimo komisija dirba prie galimos paramos teikimo šioje situacijoje klausimo. Jei turite konstruktyvių siūlymų, teikite juos el. paštu adresu valerija.znutiene@radviliskis.lt.

Viešosios tvarkos sargai, laikykitės ir priminkite visiems, kaip reikia elgtis karantino metu.

Įmonių, įstaigų darbuotojai, kiek tai įmanoma, dirbkite nuotoliniu būdu. Taip apsaugosite ir save, ir kitus. Jau savaitę nuotoliniu būdu dirba Savivaldybės administracija, seniūnijos, savivaldybės įstaigos. Visi procesai vyksta sklandžiai, darbai nesustoja. Kreipkitės, visada atsakysime į jums kylančius klausimus.

Jei pajutote bet kokius viruso sukeliamus simptomus - karščiavimą, kosėjimą, gerklės skausmą, kaulų laužymą ar kita - skambinkite karštąja nemokama linija 1808. Specialistai jus suteiks išsamią informaciją apie būtinuosius veiksmus.

Šiandien visi susitelkę dirbame tam, kad šią situaciją išgyventume patyrę kuo mažiau netekčių.

Būkime visi atsakingi ne tik už savo, bet ir už kitų sveikatą.

Laikykimės karantino sąlygų. Izoliuokitės, jei grįžote iš užsienio.

Daugiau pozityvo, daugiau kokybiško laiko namie su šeima. Ir ramybės. Šiandien kaip niekada šis stebuklingas žodis, kuriuo dalijamės būdami Dievo namuose, yra reikalingas mums visiems.

Ir prisiminkite, kas rašoma Biblijoje: „Kaip Viešpats gyvas, nė vienas plaukas nenukris nuo jo galvos. Juk šiandien jis veikė kartu su Dievu“. Veikime kartu su Dievu, ir jis mus apsaugos.

Visi, šiame tekste paminėtieji ir nepaminėtieji, būkime šią akimirką ten, kur turime būti. Atlikime pareigą, kurios iš mūsų reikia aplink gyvenantiems.

Aplink Radviliškį - daug karinių vienetų. Kariškiai visada pasirengę ateiti į pagalbą, kai jų prireikia. Ačiū jiems, kad ir šioje sudėtingoje situacijoje galime atsiremti į jų tvirtą petį.

Radviliškio rajono savivaldybės
administracija


 

Reklama