Apie priešnaujametines svajones, iliuzijas, vizualizaciją ir unikalią mokyklą
  NAUJIENOS

Apie priešnaujametines svajones, iliuzijas, vizualizaciją ir unikalią mokyklą

Kategorija:

Ėch, tas prieš naujametinis metas... Taip ir grimzti į svajones, iliuzijas, kad išmušus laikrodžiams paskutinę senųjų metų minutę, ims ir pasikeis mūsų gyvenimas, kad lyg iš gausybės rato pildysis mūsų svajonės. Mus sups mylintys žmonės, išaugs pajamos, mes leisimės į romantiškas keliones.... Tiesiog viskas bus kitaip. Tačiau prabėgus metams pasijuntame, kad juos užbaigiame taip pat, kaip ir pradėjome. Tad ką daryti, kad kitus metus sutiktume džiaugdamiesi pasiekimais, mintimis dalijasi gyvenimo ir saviugdos konsultantas Jevgenijus Černyš.

 

Mes tiesiog neatskiriame, kur yra dieviškoji vizualizacija, svajonės, iliuzijos. Svajonės yra negatyvi energija. Kodėl? Konkretus pavyzdys. Svajojate, kad gyvenate nuosavame moderniame name, bet realiai taip nėra. Kokias emocijas išgyvenate? Aš silpnas, nesugebantis, nemokantis, nevykėlis ir panašiai. Tad kam tada svajoti?

Dar blogiau, kai leidžiame sau pasinerti į iliuzijas. Iliuzija – apskritai negatyvi energija. Taigi instrumentas, kuriuo kuriame savo gyvenimą, yra ne svajonės, ne iliuzijos, bet dieviškoji vizualizacija. Pavyzdžiui, mums reikia su kažkokiu žmogumi užmegzti gerus santykius. Vizualizuojame, kaip tai įvyksta, ir turime rezultatą. Ateina reikalingi žmonės, informacija, susiklosto situacijos.

Tas pats ir su pinigais. Tik čia yra vienas „bet“, nes atsiranda pavojus prisirišti prie konkrečios sumos. Vizualizuoji, kad metų pabaigoje gauni po 100 tūkst. dolerių per mėnesį. O Dievas sako, aš tau skyriau 150 tūkst. arba 95 tūkstančius dolerių per mėnesį, o tu ką? Ir apskritai nieko negauni. Tikėti, kad tu gausi pinigus yra puiku. Tik svarbu neprisirišti prie sumos. Gaunu tūkstantį – puiku, du tūkstančius – puiku. Tačiau tikėjimas būtinas. Kai tiki ir ketini kažką daryti, tai veiklai reikalingi pinigai ateis. Taigi, mūsų tikslas turi būti ne per mėnesį gauti kažkokią pinigų sumą, bet ką mes su tais pinigais darysime.

Jei mes pradedame galvoti, kad tapę sąmoningi išspręsime visas savo problemas, jau pasiduodame iliuzijai.

Tad pasitikdami naujuosius metus nepasiduokime svajonėms, juo labiau iliuzijoms, o tiesiog naudokimės Dieviškuoju vizualizacijos instrumentu ir kviečiu prisijungti prie unikalus ir pasaulyje kol kas vienintelio projekto „Išmokykla“. Ir jei man leisite, aš jus išmokinsiu dirbti su savimi, suvokinėti visas pamokas, kurias mums siunčia gyvenimas. Suvokinėti ne per problemas ir sunkumus, bet lengvai paprastai ir greitai, dvasinį pasaulį subalansuojant su materialiuoju. Šioje mokykloje gausite tai, ko negauname mokykloje.

On-line internetinė mokykla, kai sąmoningos saviugdos galėsite mokytis sėdėdami namuose, pradeda veikti nuo sausio 20 dienos.

Apie pirmąją pasaulyje on-line sąmoningos saviugdos mokyklą daugiau informacijos rasite: http://jcernys.com/ismokykla/

 

Parengė

Genovaitė Paulikaitė


Reklama