Apie pinigų sistemą, kreditus ir pasyvias pajamas
  NAUJIENOS

Apie pinigų sistemą, kreditus ir pasyvias pajamas

Kategorija:

Vietoj įžangos noriu priminti, kad mes gyvename tokiu laiku, kai yra pasikeitęs Žemės dažnis, pasikeitusi pasaulio fizinė sandara ir mūsų mintys žymiai greičiau materializuojasi negu anksčiau. Todėl svarbiau tapo ne tai, ką mes padarome, bet tai, kokios mintys lydi mūsų veiksmus ir kokie jausmai juos nuspalvina.
 
Kam reikalinga pinigų sistema?
Jei žiūrėsime sielos evoliuciją, kažkada mes buvome Dievo dalis ir iš čia mūsų visagališkumas. Žmonija vystėsi iš viršaus žemyn ir jos užduotis buvo išblaškyti Kūrėjo kibirkštis kuo toliau viena nuo kitos, kad būtų sunkiau prisiminti, jog visi mes – dalis bendro dieviškojo plano, būtų sunkiau suprasti vienas kitą, sunkiau pamilti ir su nauja patirtimi greičiau sugrįžti atgal.
Pinigai buvo instrumentas, kuris tam tikrame žmonijos vystymosi etape stipriai atskyrė žmones vienas nuo kito. Harmoningame pasaulyje žmonėms nereikia daug daiktų. Kiekvienu konkrečiu atveju jūs vilkite vieną drabužį. Žaliavalgiai mums rodo, kad iš saujelės kviečių norint galima gauti visus vitaminus ir mineralus. Žmonijos civilizacija išrado daug nereikalingo ir dėl to, kad tą nereikalingą panaudoti gyvenime, buvo sugalvoti pinigai, kaip mainų priemonė. Ilgą laiką jie žmonijai teikė ir naudą, ir žalą. Iš vienos pusės pinigai buvo naudingi, nes, tarkime, sunku įsivaizduoti locmano meistriškumo ir žirnių mainus. Arba sunku paskaičiuoti batų ir pastatyto namo lygiavertiškumą. Ir dėl to buvo išrastas tarpinis matas – pinigai.
Kaip žinome, istorijos bėgyje tarpiniu mainų matu buvo ir kriauklės, ir kailiai, ir kitokios medžiagos, kol galiausiai atsirado auksinės ir sidabrinės monetos. Ir ilgą laiką, kol pinigai buvo auksinės ir sidabrinės monetos, faktiškai pinigų paskirtis buvo mainai. Tačiau nuo to momento, kai atsirado pirmasis bankas, pinigai tapo žmogaus dvasios pavergimo instrumentu, nes jie nustojo būti darbo ekvivalentu ir tapo manipuliacijų metodu.
Tačiau dabar mes gyvename naujame laike, kai mūsų vidinė energija, mūsų meilė sau ir pasauliui atsispindi gausos srautu į mūsų gyvenimą, mums visiškai nebesvarbu, kaip veikia pinigų sistema. Gyvendami harmonijoje su savimi, turėsime visko, ko reikia. Žmonės, kurie energijų pilnatvėje, nebelieka pinigų problemos. Tik pageidautina neimti kreditų ir kuo mažiau sąveikauti su bankais, nes kai įnešate pinigus į banką, jūs įsijungiate į piniginę sistemą.
 
Apie kreditus
 
Kokie žodžiais pirmiausia asocijuojasi su kreditu? Bala, priklausomybė, trūkumas, spąstai ir pan. Kreditinė sistema buvo sugalvota tam, kad žmonės imtų virtualius pinigus, o už juos mokėtų savo turtu. Tačiau jei savo vidumi esame laisvi, galima kitaip pasižiūrėti kitaip. Jei jau paėmėte kreditą, vienintelis variantas – jį vertinti pozityviai. Mūsų epochoje finansinės sistemos maksimaliai atitrūko nuo realių pinigų srautų. Jei 50 metų atgal, svarbiausią vaidmenį atliko brangūs daiktai ir teikė kažkokią stabilumo garantiją, šiuo metu pinigai naudojami kaip mainų priemonė.
Svarbiausia kreditų vertinimo problema, kad reguliarūs jo grąžinimo terminai sukelia vidinius nelaisvės, nepritekliaus ir panašius jausmus. Tačiau jei jūs kiekvieną kartą pajuntate pasitenkinimą, kad turite tai, ką norėjote, nors ir vis dar mokate pinigus, kreditas taps energijos teikimo sistema.
Viskas priklauso nuo mūsų požiūrio. Jei mumyse nėra stabilumo energijos, jei nesijaučiate brangia visatos dalimi, jei jaučiame nepritekliaus, darbo praradimo grėsmę, jei baiminamės, kad bus konfiskuojamas mūsų turtas, naujų kreditų imti nereikia.
Jei jau pasiėmėte, paprasčiausiai pasakykite sau, kad jį lengvai ir paprastai atiduosite ir viskas bus gerai, nes jūs tame gausite savo bonusų. Galų gale galima pasidžiaugti bent tuo, kas kiekvieną kartą mažėja grąžintina suma.
 
Pasyvios pajamos
 
Šiandien santaupos gyvenime mažai kuo gali padėti. Santaupos, paprasčiausiai inertiškai gulinčios bankų sistemoje, neišvengiamai yra priklausomos nuo kataklizmų, su kuriais susiduria bankai. Be to, bankinės sistemos santaupų pinigus paima į savo sistemą, kuri labai tampriai susieta su matrica. Jei gyvenime vadovaujamės kitomis tiesomis, neišvengiamai atsiras „žirklės“. Todėl gaunamos pajamos už bankuose laikomas santaupas negali būti pagrindinės.
Pasyviomis pajamomis gali būti, pavyzdžiu,  pinigai, gaunami už realių objektų nuomą arba procentai nuo pelno, kurį gaunate investavę kad ir nedidelę sumą į gamybą.
Čia kaip nėra jokios priešpriešos dvasiniams reikalams, nes jūs savo lėšomis palaikote kažką naują ir tai sukuria visiškai naują santykį su pinigais. Jūs leidžiate pinigams laisvai tekėti, įdėdami juos kaip energiją.  Gausos pritraukimo įstatymas į mūsų gyvenimą yra mainai su gyvenimu. Todėl jei jūs nors ir nedideles lėšas įdedate į realų reikalą, jūs gausite grąžą. Jei jūs juos paprasčiausiai saugosite abstrakčioje bankų sistemoje, jūs žaisite pagal svetimas taisykles.
Mumyse esančios genetiškai susiformavusios programos mums teigia, kad pinigai yra blogai, nešvaru, pavojinga, kad tai iš mūsų atima dvasingumą, šiuo metu veikia žymiai silpniau, nes pinigai yra pasikeitę. Pasikeitė laikai ir pasikeitė finansinė sistema. Formaliai – ta pati, bet savo turiniu – nebe ta. Pinigai dabar pereina į būseną, dėl kurios jie buvo sukurti – mainams o ne plėšikavimui.
Todėl pakeitę savo mintis ir savo santykius su pinigais, jūs galite radikaliai pakeisti savo santykius gyvenimiškam srautui, kuris ateis per materialinę gerovę.
 
Svetlana Dobrovolskaja
 
Iš rusų kalbos vertė Genovaitė Paulikaitė
 
http://obreteniesili.ru/zhiznennye-cennosti/o-denezhnoy-sisteme-kreditakh-i-passivn.html
 

Reklama