Apie jaunimo idėjas ir problemas – nekasdieniškai
  NAUJIENOS
Macikuose pagerbtos GULAG‘o lagerių aukos

Apie jaunimo idėjas ir problemas – nekasdieniškai

Kategorija:

Miestas:
Pokalbiai ir žaidimai neformalioje aplinkoje su rajono vadovais, skrydis lėktuvu, „kraują stingdantis“ parašiutininkų šuolių iš lėktuvo stebėjimas ir ypatingas, paties mero beveik keturias valandas ketaus kazane išvirtas plovas – JAUNIMUI!
 Tarptautinės jaunimo dienos pavakarę Šerkšnėnų aerodrome Atviros jaunimo erdvės, Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos atstovai su Mažeikių rajono savivaldybės meru Vidmantu Macevičiumi, Savivaldybės mero pavaduotoja Sigute Bernotiene, aerodromo vadovais Ala ir Rimantu Morkūnais ne tik pramogavo, bet ir šnekučiavosi kone iki sutemų, laukus dengiančio rūko apie rimtus dalykus – nevyriausybines organizacijas, jaunimo užimtumą, projektų kūrimo, idėjų įgyvendinimo galimybes. 
Savivaldybės vadovai kvietė jaunus žmones drąsiai išsakyti savo mintis, diskutuoti ir nebijoti pasiginčyti. Ateiti su idėjomis, siūlyti, kaip jaunimui kartu su vietos savivalda būtų galima jas įgyvendinti.
 
Ryšių su visuomene skyrius
 
 

Mažės apleistų sklypų

Mažės apleistų sklypų

Vyriausybė pritarė Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) siūlymui patobulinti žemės naudojimo valstybinės kontrolės mechanizmą, padėsiantį mažinti apleistų sklypų skaičių. Anot šį siūlymą parengusios ministerijos darbo...


Reklama