NAUJIENOS

Apdovanoti konkurso „Krašto auksas“ nugalėtojai iš Tauragės rajono

Kategorija:

Miestas:

Šeštadienį Jurbarko rajone, Vadžgiryje, apdovanoti Žemės ūkio ministerijos inicijuoto konkurso „Krašto auksas“ Tauragės apskrities nugalėtojai. Jems už sėkmingai įvykdytus projektus, įgyvendinant Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programą, skleidžiant gerąją patirtį, įteiktos žemės ūkio ministro Andriaus Palionis.

Už projektą „Turizmas ir aktyvus poilsis Pagramančio regioniniame parke“ – surengtus edukacinį ir dviračių žygius, supažindinimą su gamtos ir kultūros paveldo vertybėmis, kaimo gyventojų aktyvumo ir pilietiškumo skatinimą – apdovanotas Pagramančio regioninis parkas.

UAB „Lurseta“ projektas „UAB „Lurseta“ verslo pradžia“ apdovanotas už sukurtą ne žemės ūkio verslą ir naujas darbo vietas.

Taurų kaimo bendruomenė Taurų žiburys apdovanota už projektą „Mokykimės – kurkime – motyvuokime“ – surengtus gyventojų mokymus, bendruomenių lyderių, bendradarbiavimo, savanorystės, kompetencijų ugdymą.

„Sveikinu aktyvias Tauragės rajono organizacijas ir dėkoju tauragiškiams už nuoširdų darbą savo bendruomenės ir viso Tauragės rajono labui“, – darbštuoliais didžiuojasi Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas.

MK inf.


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Nerimstanti teatro dvasia

Nerimstanti teatro dvasia

Birželio 26 d. Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį! Ji – režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, studijavusi jo pirmajame „dešimtuke“ Lietuvos...

Reklama