NAUJIENOS

Apdovanojimai Seimo nariui ir Plungės rajono merui

Kategorija:

Miestas:
Pačią pirmąją šių metų darbo dieną audiencijos pas Plungės rajono savivaldybės merą Audrių Klišonį ir pirmadieniais Plungėje su rinkėjais bendraujantį LR Seimo narį Joną Varkalį paprašė Lietuvos laisvės armijos (LLA) atstovai, atvykę su ypatinga misija – įteikti A. Klišoniui ir J. Varkaliui LLA karių ir rėmėjų sąjungos medalius už nuopelnus jų sąjungai ir Tėvynei.
Meras A. Klišonis pasidžiaugė, kad nauji metai prasideda būtent tokiu vizitu ir įvertinimu. Gera metų pradžia nuteikia pozityviai rikiuojant svarbiausius darbus, rengiant 2017 metų Savivaldybės biudžeto projektą, kurį tikimasi patvirtinti vasario mėnesį.
LLA atstovai – vyresnysis puskarininkis Algimantas Šedys, vyresnysis seržantas Petras Geštautas, vyresnysis seržantas Arvydas Mežeckis, puskarininkis Antanas Martusevičius – pasidžiaugė, kad organizacija šiuo metu atgimsta ir atsinaujina, papildyti LLA gretas pageidauja nemažai buvusių kariškių.
„Buvome pirmieji savanoriai, Lietuvos kariuomenės kūrėjai, o dabar dauguma jau pensijoje, tačiau vis tiek norime ir galime prisidėti prie jaunimo patriotinio ugdymo, stovyklų, žygių organizavimo, paminklų priežiūros ir kitų mūsų akiai svarbių darbų“, – kalbėjo A. Šedys.
Meras A. Klišonis pastebėjo, kad tiek mokytojams, tiek gydytojams, tiek ir kariūnams posakis apie karjeros pabaigą išėjus į pensiją negalioja. Meras pakvietė LLA atstovus užmegzti ryšius su Alsėdžių  Stanislovo Narutavičiaus gimnazija, kuri nuo 2000-ųjų metų pasirinko išskirtinę jaunimo ugdymo kryptį.
„Šalį gina ne tik tankai, bet ir žmonės, o Lietuvos laisvės armijos (LLA) atstovai vaikams išties turi ką papasakoti. Reikia kalbėti apie tai, kas jaunus žmones užvestų ant teisingo kelio“, – sakė A. Klišonis.
Naudodamiesi proga LLA atstovai pakvietė A. Klišonį ir J. Varkalį į Kaune, karininkų ramovėje, vasario mėnesį numatytas iškilmes, skirtas LLA 90-mečiui paminėti. Šventėje dalyvaus ir 24 šios organizacijos nariai iš Plungės rajono, taip pat šiemet LLA kapelionu paskirtas plungiškiams gerai pažįstamas Br. kun. Saulius Paulius Bytautas OFM.
 
Plungės rajono savivaldybės informacija
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Reklama