NAUJIENOS

Anykščių koplyčia – Pasaulio anykštėnų kūrybos centras

Kategorija:

Miestas:
Netoli Anykščių centro, seno parko apsuptyje, stovi originalus pastatas, darniai jungiantis senosios ir naujosios architektūros bruožus. Tai senųjų Anykščių kapinių Koplyčia – vienas iš keleto pastatų, išlikusių Anykščiuose iš XIX a. vidurio. Koplyčia taip pat ir literatūrinis paminklas, kaip Voruta, Anykščių šilelis, Laimės žiburys – savo apysakoje ,,Vėžys“ ją įamžino garsus Anykščių krašto rašytojas Antanas Žukauskas – Vienuolis.
Šiandien Koplyčioje vyksta koncertai, įvairūs renginiai, organizuojamos profesionalaus meno ir tautodailės parodos. Kaupiamas pasaulio anykštėnų menininkų kūrybos darbų fondas.
Anykščių koplyčioje – Pasaulio anykštėnų kūrybos centre vyksta edukacinis užsiėmimas EBRU „Tapyba ant vandens“. Tai maloniai nuteikiantis, atpalaiduojantis nuo visų įkyrių minčių, paneriantis į tikrą meditaciją užsiėmimas ir smagiausia – tam nereikia jokių meninių sugebėjimų. Nepakartojamą piešinį galima sukurti vos per keletą minučių ir parsinešti jį namo!  Laukiami visi, kurie su draugais, kolegomis ar šeima nori malonioje aplinkoje įdomiai praleisti laiką. Viename užsiėmime gali dalyvauti ne daugiau kaip 20 asmenų, nuo 7 metų amžiaus.Užsiėmimo trukmė apie 1,5 val.

Vilniaus g. 36, Anykščiai, tel. +370 686 47096, +370 381 54432, anyksciukoplycia@gmail.com, www.amenucentras.lt

Reklama