NAUJIENOS

Alytuje atnaujinami ir įrengiami viešojo transporto laukimo paviljonai

Kategorija:

Miestas:
Kalniškės gatvėje šalia žiedinės sankryžos baigiama įrengti šiuolaikinio minimalistinio stiliaus viešojo transporto laukimo paviljonus. Viena stotelė atnaujinta Putinų mikrorajone, o dar vieną ketinama įrengti Naujojoje gatvėje, prie autobusų stoties, ir Pramonės gatvėje, prie buvusio „Alytaus tekstilės“ administracinio pastato.
Paviljonus Kalniškės gatvėje pagal Punsko gatvės rekonstravimo, įrengiant žiedinę sankryžą, techniniame projekte pateiktą principinę schemą ir technines charakteristikas stato UAB „Parama“. Šie paviljonai skiriasi nuo jau ilgą laiką autobusų stotelėse esančių paviljonų:   „Montuojami paviljonai skiriasi nuo ankščiau mieste jau sumontuotų paviljonų savo modernia konstrukcija, kuri 2 atramomis tvirtinama prie specialios konstrukcijos armuoto betono plokštės-pamato,“ – apie paviljono išskirtinumus pasakoja Alytaus miesto savivaldybės administracijos Statybos skyriaus vyriausiasis specialistas Mykolas Rinkevičius. Paviljono stogas ir sienutės yra pagamintos iš grūdinto stiklo. Paviljone įrengtas suoliukas.
Sumontavus paviljonus ir atlikus kitus aplinkos tvarkymo darbus bus organizuojamas statybos užbaigimo komisijos darbas. Ateityje analogiškus paviljonus planuojama įrengti Naujojoje ir Pramonės gatvėse.
 
 
Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė ŠalaševičiūtėReklama