Alytaus TAU praturtėjo naujai išleista savo knyga
  NAUJIENOS

Alytaus TAU praturtėjo naujai išleista savo knyga

Kategorija:

Miestas:

Alytaus TAU veikia jau daugiau nei dešimtmetį, per tą laiką norinčių mokytis didėjo vos ne kasmet, dabar čia studijuoja daugiau nei tūkstantis senjorų, jie gali dalyvauti bet kuriame iš įkurtų 15 fakultetų, yra įsteigti filialai Seirijuose, Dauguose, Simne.

Alytaus TAU direktorė Janina Ingelevičienė, senjorai jau seniai brandino mintį išleisti savo knygą, kurioje būtų aprašyta jų veikla, jų gyvenimas, žinių siekimo kelias. Pagaliau svajonė išsipildė ir dar pavasarį direktorė atsiuntė mūsų leidyklai  „Trys žvaigždutės“ visą surinktą medžiagą, kuriuos būtų užtekę net kelioms knygoms.

Nors dirbome ir nuotoliniu būdu, iki rudens knyga, pavadinta prasmingu vardu „Bendravimu naujai įprasmintas gyvenimas“, buvo išleista. Rugsėjo 29-ą Alytaus miesto teatre įvyko iškilmingos knygos sutiktuvės.


Laikantis visų karantininių reikalavimų salė buvo užpildyta senjorų ir garbingų svečių. Visus rašiusius, skaitančius dar spaustuvės dažais kvepiančią knygą sveikino Alytaus miesto meras Nerijus Česiulis, vicemerė Šukevičienė Jurgita, Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas, vicemerė Dalia Kitavičienė, Alytaus Kolegijos direktorius Sigitas Naruškevičius, laikraščio „Alytaus naujienos“ redaktorius Romas Burba, Marijampolės TAU, kurie yra jau išsileidę net kelias knygas gausi delegacija ir daugelis kitų, besidžiaugiančių nauja knyga.

Kiekviena knyga yra prasminga, bet ši ypatinga tuo, kad joje skaitytojai ras ne tik aprašymus apie senjorų bendravimus, apie tai, ką jiems davė naujai įgytos žinios, bet joje yra daugiau nei 600 fotonuotraukų su tūkstančiais žmonių veidų, kiekviename iš 320 knygos puslapių įamžinti senjorai  užsiėmimų metu, susitikimuose su įžymiomis asmenybėmis, kelionėse.  

Knyga svarbi ne tik patiems senjorams, jų artimiesiems, visai Alytaus bendruomenei,  bet ji turi didelę išliekamąją vertę ateities kartoms, miesto ir rajono istorijai.

Esu įsitikinęs, kad ir pats šiandieninis gyvenimo laikotarpis dar labiau motyvuoja visus Trečiojo amžiaus senjorus pamąstyti apie tai, kas neturėtų pradingti kasdienybės dulkėse, kas turėtų išlikti ateities šviesoje. Jei turite noro, žinokite, kad mūsų leidykloje esate visada laukiami.

M. Mažvydas išleido pirmąją lietuvišką knygą beveik prieš 500 metų ir iki šiol dar išliko du tos knygos egzemplioriai. Paminklai tiek neišlieka... O jei Mažvydas būtų užsiėmęs (kaip daugelis mūsų) kasdieniais rūpesčiais, niekas jo neprisimintų...

Kūrybinės ir visokeriopos sėkmės.


rašytojas, leidyklos „Trys žvaigždutės“ vadovas –

Jeronimas Laucius


Reklama