Aleksandr Palienko: 2016 metų sausio prognozės
  NAUJIENOS

Aleksandr Palienko: 2016 metų sausio prognozės

Kategorija:

Bendra prognozė: Sausio mėnesį, jei yra galimybė, pageidautina darbe vengti įtampos, o daugiau laiko skirti svajonėms, naujiems planams, naujoms idėjoms, pailsėti ir pasirengti naujiems darbams. Sausio mėnuo – nebloga galimybė pasirengti nepaprastam vasariui, kai reikės susikaupti ir spręsti daugelį prieš jus iškylančių klausimų. Todėl sausio mėnesį pageidautina daugiau pozityvių emocijų, daugiau laiko skirti sau, išsimiegoti, mažiau galvoti apie ekonomiką ar politiką, dažniau susitikti su savo draugais, artimaisiais ir giminaičiais, daugiau ilsėtis. Kiek per sausio mėnesį sugebėsite save pozityviai nuteikti, nekreipti dėmesio į negatyvo pasireiškimus ekonomikoje, politikoje arba santykiuose, kiek sugebėsite nelįsti ten, kur jums neverta, ir nesmerkti kitų, tiek susidarysite sau palankių galimybių sėkmingai įeiti į 2016 metus. 
Sausio mėnuo neturi kažkokio ypatingo potencialo, bet pageidautina, jo neapkrauti problemomis ir įtampomis. Sausio mėnesį pirmoje vietoje poilsis ir teigiamos emocijos.
Vyrams: Sausio mėnuo – tai ramybė, jokio skubėjimo, tolerancija visiems jus supantiems ir daugiau dėmesio skirti sau.
Moterims ir merginoms: Sausio mėnesį daugiau šypsenų, daugiau humoro ir daugiau seksualumo, nes būtent viską kuria jūsų energija. Jei jūs būsite geros nuotaikos, geros nuotaikos bus ir jūsų vyrai, ir jūsų artimieji.
Kokias saviugdos technikos rekomenduotinos vyrams: Be abejo, viskas labai individualu ir aš kalbu apie tuos, kurie yra unisone su manimi. Taigi šiems vyrams svarbiausia technika – mokėjimas per save praleisti energiją, kuri pasiekia iš viršaus ir mes ją nukreipiame į savo aštuntą čakrą, tai yra į savo esmę. Jei jūs turite norą ar apie tai prisiminėte, paprasčiausiai įsivaizduokite skaidrią srovę, kuri per jus pereina ir pripildo jūsų esybę. Tai sukurs jums palankias sąlygas, gerą nuotaiką, sveikatos pagerėjimą ir aiškumą galvoje. Ir dar noriu priminti, kad sausio mėnesį svarbiausia poilsis ir teigiamos emocijos.
Kokias saviugdos technikos rekomenduotinos moterims ir merginoms: Geriausia dirbti linko to, kad galėtumėte labai greitai perjungti dėmesį. Viską daryti kiek mažiau negu norisi. Pabandyti į nieką neįklimpti. Ir nuo to, kaip dažnai jūs sausio mėnesį šypsositės, nesvarbu, dangui, debesims, saulei, mylimiems žmonėms, vaikams, gyvūnams ar paprasčiausiai pačios sau, tiek jūs būsite potencialios pačios sau susikurti didelį kiekį pozityvios energijos, kuri turės įtakos ir jūsų nuotaikai, ir sveikatai, ir norų išsipildymui. Sausio mėnesį netinka skubėti ir jokiu būdu nebandyti imtis kažkokių didelių darbų. Taip, galima svajoti, taip, galima planuoti, tačiau per daug rimtai į tai nežiūrėti, nes visi planai sausio mėnesį nėra pirmoje vietoje ir greičiausiai jie nesipildys.
Jei nuspręsite kažką paanalizuoti, geriausia stebėti, kokios mintys ateina, ką pirmiausia norisi padaryti. Ir būtent tuo sausio mėnesį užsiimkite.
Sausio mėnesį daugeliui atrodys, kad tai ne pats geriausias laikas pozityvioms emocijoms, tačiau kiek jūs įsileisite teigiamas emocijas, kiek jūs galėsite nekreipti dėmesio arba pasižiūrėti su humoru į negatyvius dalykus, tiek jūs šį mėnesį pragyvensite pozityviai ir padėti gerą pamatą visiems metams.
Linkiu jums 2016 metais būti pačiais savimi. Jokiu būdu neskubėti ir pageidautina nieko nesmerkti. Jei jūs galvosite, kalbėsite ir elgsitės pozityviai, jums šie metai bus sėkmingi. Ir jei jūs nelįsite į svetimus reikalus su savo patarimais, o analizuosite tik savo gyvenimą ir savo klausimus, daug kas išsispręs tarsi savaime. Visiems gero sausio mėnesio.

Iš rusų kalbos vertė Genovaitė Paulikaitė
https://www.youtube.com/watch?v=gbelU80VDyU&feature=youtu.be

P.S. Aštuntoji čakra yra aura. Jos funkcija priklauso nuo visų kitų čakrų tarpusavio derinio. Ši čakra veikia kaip skydas arba šaltinis pritraukiant gyvenime įvairius įvykius. Šis centras gali veikti kaip apsauga nuo ligų ir nelaimių. Įsisąmoninimas šiame centre perkelia žmogų virš realios erdvės ir laiko į vietą, kur praeitis, dabartis ir ateitis apsijungia. Sakoma, jog jei žmogus per ilgai būna šio centro sąmonėje, pasaulis gali jį apleisti.
 

Ji moko teatrą mylėti

Ji moko teatrą mylėti

Šią vasarą Jolantą galima buvo pamatyti Ignalinos gatvėmis praskriejančią elektriniu paspirtuku. Lekia ji su šypsena lyg geroji raganaitė, vėjyje besiplaikstančiais juodais plaukais ir žibančiomis akimis. Tos akys... Jos...

Reklama