Aleksandr Palienko: „Kaip sutikti 2016 metus?“
  NAUJIENOS

Aleksandr Palienko: „Kaip sutikti 2016 metus?“

Kategorija:
Jau greitai gruodžio 31-oji. Ir daugeliui mūsų kyla klausimas: kaip ir su kuo sutikti Naujuosius metus, kaip apsirengti, ką reikėtų dėti ant stalo, kokius gėrimus gerti? Jei į tai pasižiūrėsime lengvai ir su humoru, įvertinsime, kokia 2016 m. energetika, atsakysiu į šiuos klausimus taip, kaip aš matau, o jūs kiekvienas pasielkite taip, kaip norite.
Apranga
Pasitinkant Naujuosius metus moterims ir merginoms geriausia rengtis raudonos spalvos drabužiais.  Tinka visi atspalviai, bet rožinės spalvos drabužių geriau nevilkėti
Vyrams geriausia rinktis klasiką – tinka  juodos, tamsiai mėlynos spalvos.
Nerekomenduočiau vilkėti oranžinės spalvos drabužių. Ši spalva sutinkant 2016 metų netinkama.
Su kuo geriausia sutikti Naujuosius metus?
Specialių rekomendacijų sutinkant 2016 metus nėra. Juos galite sutikti su bet kuo, su kuo norite, svarbu tik, kad tai būtų tie žmonės, su kuriais jums gera. Žmonės, su kuriais jums būnant kartu, pagerėja nuotaika. Ne su tais, su kuriais reikia sutikti, nes jie giminės, nes taip reikia ir taip yra teisinga, bet su tais, su kuriais gera. Ateinančių metų energetiką nulemia tas momentas, kai mes priimame magiją. O magija įsijungia automatiškai tada, kai mes nusprendžiame, kad būtent ta akimirka turės įtakos mūsų ateičiai.
Kokią dar magiją pasitinkant Naujuosius galima panaudoti?  Galima ant popieriaus užrašyti savo norus. Siūlyčiau pirmiausia rašyti norus, susijusius su  laime, sėkme, sveikata, o toliau jau išdėstote tai, ko norite.  Tik prisiminkite, kuo daugiau norų surašysite, tuo mažesnė tikimybė, kad jie išsipildys, nes tada energija išsisklaidys tarp tų norų. Jei tarp norų bus prieštaravimas, tada jie vienas kitą sunaikins. Žinoma, galite norų ir nerašyti, jei jūs nešvaistote laiko tuščioms kalboms, nepatarinėjate kitiems žmonėms, ką ir kaip reikia daryti, ir nesmerkiate kitų, tada jūsų norai pildysis savaime, jei būsite pakankamai įsižeminę.
Kai surašote savo norus, perskaitote, geriau, kad kiti to neperskaitytų, ir sudeginate. Pelenus galima suberti į dėžutę ir padėti saugioje vietoje, galima supilti į šampano taurę ir pabandyti juos suvalgyti, galima tiesiog juos paleisti pavėjui. Kaip rodo mano patirtis, per metus išsipildo visi surašyti norai.
Kokius sakyti tostus?
Šiais metais tostus turi sakyti vyrai. Tostai gali būti apie viską, bet tik skatinantys kurti. Ir visada pabrėžti tai, ką išties sakantysis nori patirti. Moterys taip pat gali sakyti, ko jos nori. Svarbu, kad viskas būtų nukreipta į emocinį lygmenį, o ne į fizinę realybę.
Gėrimai
Rekomenduotinas raudonas vynas. Baltas vynas ant šio Naujametinio stalo nepageidautinas. Šampanas šių metų šventėje yra neutralus gėrimas. Nelabai tinka ir konjakas, viskis, romas.
Geriausia 2016 metus sutikti su gaiviaisiais gėrimais: sultys, limonadas, nes 2016 m. energija lyginant su ankstesniais metais, mažiau toleruoja alkoholį. Metai bus įtempti, nes visi patirs apsivalymą.
Maistas
Iš mėsos geriausia naujametiniam stalui tinka paukštiena.
Kas dar svarbu?
Galime žiūrėti televizorių, šokti, žaisti įvairius žaidimus. Tačiau, mano matymu, idealiausia sutinkant Naujuosius metus yra pašnekesiai įvairiomis jus dominančiomis temomis. Geriausia pašnekesiais užsiimti nuo 23:00 iki 3:00 valandos.
Jei Naujuosius metus pasitinkate šiltuose kraštuose, geriausia, kad užsiimtumėte aktyvia veikla. Jei Naujuosius metus sutinkate kalnuose arba ten, kur šalta, rekomenduotina  iš patalpos neiti į lauką. O jei ir išeisite, tik labai trumpam. Pavyzdžiui, iššauti fejerverkus arba įkvėpti šviežio oro.
Tie, kurie Naujuosius metus sutinka namuose, pabrėžiu, daugiausia dėmesio skirkite pokalbiams. Jei namuose yra vaikai, tai bent trumpai reikia su jais pabendrauti ir skirti jiems dėmesio.
Ką daryti sutikus Naujuosius?
Rekomenduotina artimiausias tris dienas ilsėtis. Nebandyti kažkur važiuoti, kažką skubiai daryti. Tai laikas pasyviam arba aktyviam poilsiui, bet jis turi teikti pasitenkinimą ir ramybę. Jei kažkas nuspręsite paslidinėti, pasistenkite per daug nepavargti. Todėl tam daug laiko neskirkite. Daugiau laiko leiskite patalpoje ir ilsėkitės.
2016 metais visiems linkiu geros nuotaikos, jums gerovę nešančių norų išsipildymo ir sutikti Naujuosius metus ten ir su tais, kurie jums yra artimi dvasia ir požiūriu. Visiem gerovės.

Parengė ir iš rusų kalbos vertė
Genovaitė Paulikaitė
https://www.youtube.com/watch?v=Jqs00QYd4E8&list=PL7luBhbKSDQDXXtHhfcSydQeaFxNDoOAp&index=6
 

Ji moko teatrą mylėti

Ji moko teatrą mylėti

Šią vasarą Jolantą galima buvo pamatyti Ignalinos gatvėmis praskriejančią elektriniu paspirtuku. Lekia ji su šypsena lyg geroji raganaitė, vėjyje besiplaikstančiais juodais plaukais ir žibančiomis akimis. Tos akys... Jos...

Reklama