NAUJIENOS

Aktyvios pramogos, ką pasirinkti?

Kategorija:

Miestas:
Nesvarbu koks mūsų amžius, mes visi norime atsipalaiduoti ir šėlti kaip vaikai. O kur geriau tai padaryti, nei vandens pramogų parke. Žinoma vandens parkai būna labai skirtingi, vieni būna pritaikyti visai šeimai, kur galima pasirinkti skirtingas pramogas pagal amžių ir norus. Yra ir tokių vandens pramogų, kurios yra labai ekstremalios ir skirtos tik suaugusiems. Galite rinktis ir poilsio zonas, kuriose galima atsipalaiduoti ir mėgautis grožio procedūromis bei masažo ritualais ar pirčių malonumais.

Tokios aktyvios pramogos padeda ne tik pailsėti nuo kasdieninių darbų ir rūpesčių, bet ir pasikrauti daug teigiamos energijos naujoms veikloms. Svarbu leisti sau atsipalaiduoti ir pasinerti į vandens pramogas kaip vaikams. O jie tai tikrai puikiai žino, kaip maksimaliai pasilinksminti tiek turškiantis baseine, po vandens kaskadomis, tiek leidžiantis vandens skirtingomis vandens trasomis.

Lietuvoje turime net keletą puikių vandens parkų, kurie savo infrastruktūra praktiškai nenusileidžia populiariausioms vandens pramogų vietoms Europoje. Tai ir vienas iš populiariausių vandens parkų Vilniuje, ne ką mažiau daugelio mėgstama vandens pramogų vieta Druskininkuose ir kituose Lietuvos miestuose. Norintiems ne tokių aktyvių vandens pramogų, o ramesnio poilsio romantiškai gali rinktis įvairius SPA centrus, kur surasite labai platų pasirinkimą pačių įvairiausių paslaugų: grožio puoselėjimo procedūrų ir masažų, kurie ne tik padės atsipalaiduoti, bet ir išspręsti sveikatos problemas. Galima rinktis ir sveikatingumo programas, kur specialiai jums bus parinktos procedūros, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir sveikatos būklę bei nusiskundimus. Tikra atgaiva taps pirčių procedūros, kurios labai teigiamai veikia mūsų kraujotaką, padeda atsinaujinti ląstelėms, puoselėti odos grožį ir gerina mūsų psichoemocinę sveikatą. Po pirties procedūrų, ne tik jausitės kaip naujai gimę, bet ir pagerinsite miego kokybę, padidinsite dėmesio koncentraciją ir sumažinsite streso lygį, jei šiuo metu patiriate nemažai įvairių iššūkių. Taip pat šios procedūros tinka, norintiems pagražinti savo kūno formas ir sumažinti kūno svorį, nes būtent pirtis yra labai rekomenduojama, norintiems pagerinti organizmo metabolizmą ir medžiagų apykaitą.

Aistė Bielinė

Oda ir jos dariniai

Oda ir jos dariniai

Nėra nė vieno žmogaus organo, kuris būtų toks reiklus sau kaip oda, nėra nei vieno, kuris taip išduotų sėkmes ir nesėkmes kaip oda, nėra nei vieno, kuris taip ilgai išlaikytų „pagiežą“ ir išlietų pačiu netinkamu...


Reklama