NAUJIENOS

Aktoriaus Alekso Mažono kūrybos vakaras įvyks rugpjūčio 6 dieną

Kategorija:

Miestas:
Kultūrinė programa „Pėdink į Girulius“.
Rugpjūčio 6 d., ketvirtadienį, 18.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A) vyks aktoriaus, režisieriaus, pantomimos teatro „A“ vadovo Alekso Mažono kūrybos vakaras. Programoje – spektaklių ištraukos, pokalbiai. Renginio režisierė – Dalia Kanclerytė.
 


Aleksas Mažonas jau 38 metus vadovauja teatrui, o šiemet švęs savo 60 metų jubiliejų. Per tą laiką jis pastatė daugiau nei 40 įvairiausių  spektaklių. A. Mažonas sako, jog teatro trupė jam yra dovana.  „Jie nuostabūs aktoriai. Žinoma, jie daro ir klaidų, bet man yra gera su jais dirbti, nes auga jie, ir augu aš“, pasakoja aktorius. Renginio metu matysime A. Mažono vaidinamas spektaklių ištraukas, Girulių bibliotekos scenoje vaidins ir šio teatro aktoriai. Sužinosime, kokia yra teatro prasmė, tikslas, ką galima atskleisti per judesį, nes judesys sukelia vidinius virpesius, kuriuos bandome atpažinti. Tuomet ir prasideda pantomimos teatro kelionė, kuri juda šviesos pažinimo link.Renginių ciklas „Teatro svetainė“ suteikia unikalią galimybę susitikti su žymiausiais Lietuvos aktoriais, režisieriais, dramaturgais, išgirsti apie šiuolaikinio teatro kryptis ir tendencijas, suprasti, kas yra teatras, ką reiškia būti aktoriumi, kas yra aktorystė.


Renginys organizuojamas įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Biblioteka bendruomenei: (ne)galios įkvėpti“.
 
Loreta Liutkutė,
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos
Suaugusiųjų aptarnavimo ir informacijos skyriaus vedėja

Reklama