NAUJIENOS

Aibė: kodėl verta rinktis šį prekybos centrą?

Kategorija:

Miestas:

„Aibės“ reklaminis šūkis skelbia: „Mes – jūsų kaimynai”. Prekybos įmonių aljansas „Aibė" įkurtas 1999 metais, ir nuo to laiko smarkiai išsiplėtė. Šiandien tai yra didžiausias Lietuvoje prekybos įmonių aljansas, valdantis daugiau nei aštuonis šimtus parduotuvių. Tikėtina, kad šio aljanso prekybos vietų galite rasti visai šalia savo namų, todėl tikrai verta pasvarstyti apie galimybę rinktis būtent šią parduotuvę. Galite būti užtikrinti, kad „Aibės“ parduotuvėse visuomet rasite ne tik aukščiausios kokybės produkcijos, bet taip pat ir patrauklių nuolaidų, kurios jums tikrai leis sutaupyti pinigų.

Geriausi pasiūlymai pateikiami informaciniame leidinyje

„Aibė“ prekybos tinklas savo klientams suteikia galimybę apie patraukliausius pasiūlymus sužinoti pirmiems: akcijų leidinys yra periodiškai atnaujinamas, todėl šiuo metu vykstančiomis akcijomis visada galite pasidomėti internetinėje erdvėje. Šiame leidinyje pateikiama informacija apie kasdien perkamiems produktams taikomas nuolaidas, taip pat nurodoma, kokių naujienų galima tikėtis „Aibės“ parduotuvėse, o leidinio pabaigoje taip pat pateikiamas prekybos vietų sąrašas, kuriose galima įsigyti šio prekybos tinklo produkcijos. Pirkėjus visada džiugina pakankamai žemos kainos ir dėmesys produktų kokybei: galite net neabejoti, kad išleisdami mažiau pinigų galėsite įsigyti šviežiausių maisto produktų. Pasiūlymų atrankai visada yra skiriama pakankamai daug dėmesio: vertinama, kokios nuolaidos pirkėjams gali būti pačios aktualiausios, ir į tai atsižvelgus parengiamas informacinis leidinys.

Pravartu įsigyti nuolaidų kortelę

Kaip ir daugelis kitų prekybos centrų, „Aibė“ siūlo įsigyti nuolaidų kortelę, kuri padės sutaupyti dar daugiau pinigų. „Aibė Jums“ – tai speciali nuolaidų kortelė, kurios savininkai gali džiaugtis įvairiais išskirtiniais pasiūlymais. Nuolaidos yra taikomos ne vien tik „Aibės“ parduotuvėse, bet taip pat ir partnerių prekybos vietose, kuriose ypatingi pasiūlymai yra tikrai džiuginantys.  Ši nuolaidų kortelė gali būti dvejopa – individuali arba skirta šeimos nariams (jei pasirenkama pastaroji galimybė, gaunamos dvi kortelės su ta pačia kaupiamąja sąskaita).  Įsigyti šio prekybos tinklo nuolaidų kortelę galite bet kurioje „Aibė“ parduotuvėje – tą padaryti galėsite labai greitai, o nuolaidos kortelė, priklausomai nuo pasirinkimo, jums kainuos 0,99 arba 1,2 €.

Galimybė iš anksto planuoti savo pirkinius

Turbūt ne kartą teko pastebėti, kad iš anksto planuojant būsimus pirkinius pavyksta sutaupyti kur kas daugiau pinigų, todėl tikrai verta pagalvoti apie būtent tokį pasirinkimą. Specialus „Aibė“ nuolaidų leidinys leis jums sužinoti apie įvairius ypatingus pasiūlymus, kurie jums padės tam tikrų prekių įsigyti kur kas mažesnėmis kainomis. Palanku yra tai, kad šio prekybos aljanso nuolaidos galioja ganėtinai ilgą laiką, todėl tai leidžia pirkėjams nepraleisti pačių geriausių pasiūlymų. Net ir tuomet, jei „Aibė“ nėra pagrindinė jūsų planuojamų apsipirkimų vieta, į šias parduotuves galėsite atvykti vien tam, kad įsigytumėte konkrečių produktų – juk šio prekybos aljanso parduotuvių tikrai rasite šalia savo namų!

 Aistė Bielinė

 


Reklama