Absorbentai ir kitos laboratorinės medžiagos
  NAUJIENOS

Absorbentai ir kitos laboratorinės medžiagos

Kategorija:

Miestas:

Absorbentai yra skirti švarai laboratorijose palaikyti. Tai absorbuojančios, arba kitaip, sugeriančios medžiagos, padedančios pašalinti įvairius skysčius ir sukurti norimą efektą. Atraskite reikiamas chemines medžiagas, įrankius bei kitas prekes tam, kad laboratorijose atliekami darbai taptų dar sklandesni, patogesni, efektyvesni. Laboratorinę įrangą tiekiančios įmonės pasirūpino plačiu pasirinkimu patiems įvairiausiems klientų poreikiams už gerą kainą.

Platus absorbentų pasirinkimas

Ieškantiems aukštos kokybės absorbentų ir kitų medžiagų pateikiami geriausi pasiūlymai. Visas medžiagas gamino vieni žymiausių pasaulyje gamintojų, kurių specializacija yra būtent absorbentų gamyba. Aukštos kokybės medžiagos padeda užtikrinti ilgaamžiškumą, lengvą bei patogų darbą laboratorijose.

Tiekiami šie absorbentai:

  • sugeriantys įvairius skysčius;

  • sugeriantys tik naftos produktus;

  • sugeriantys stiprias, koncentruotas chemines medžiagas;

  • įvairios medžiagos, skirtos surinkti išsiliejusius skysčius.

Be jau minėtų absorbentų, pas tiekėjus taip pat galėsite įsigyti visos kitos darbui laboratorijose pritaikytos įrangos: įvairių laboratorinių reikmenų ir įrankių, laboratorinės įrangos ir baldų, reagentų, mokymo priemonių ir daug daugiau. Ekologiškas naftos ploviklis „BIOVERSAL“ padės greitai ir patogiai išskaidyti ir sunaikinti riebalines ir naftos dėmes, todėl bus lengviau palaikyti švarą darbo vietoje.

Geriausi pasiūlymai ir platus pasirinkimas – tiesiai prieš Jūsų akis, todėl nepraleiskite progos įsigyti aukštos kokybės prekių už prieinamą kainą.

Daugiau informacijos apie tiekiamus absorbentus, jų pasirinkimą, bei kitus laboratorinius įrankius ir įrangą rasite: https://www.vainesa.lt/


Reklama